Druhý ročník Koller Festu proběhne 21. května 2022 v Dobšicích u Znojma. Vystoupí David Koller, Prago Union, Royal Gypsy. Rodí se tradice mixu rodinné atmosféry, strhující muziky a dobrého vína!novinka

Na vinicích se zrodila tradice. Již podruhé vystoupí David Koller ve vinařství Lahofer. Druhý ročník Koller Festu proběhne 21. května 2022 v Dobšicích u Znojma.

Návštěvníci kromě vína vychutnají i muziku. Tentokrát přijaly pozvání skupiny Royal Gypsy a Prago Union.

Letos 21. května se v krásném prostředí vinařství Lahofer v Dobšicích u Znojma uskuteční již druhý ročník Koller Festu. Festival propojuje nejen víno s muzikou, ale také různé hudební styly. Tentokrát tak kromě Davida Kollera s kapelou vystoupí také originální a trochu ostří Prago Union a večer rozezní také seskupení Royal Gypsy. Tvoří ho pět romských muzikantů s úctyhodnou domácí i zahraniční kariérou. Dohromady vytvářejí nezaměnitelnou atmosféru!

Moderovat akci bude opět duo Ester Geislerová a Johana Ožvold.

V Lahoferu se rodí tradice mixu rodinné atmosféry, strhující muziky a dobrého vína. Kapacita areálu je omezena a umožňuje tak užít si krásné odpoledne a večer v atypickém prostředí moravského vinařství. Krásné odpoledne na vinicích, západ slunce v dálce, dobrá nálada, to vše by měl letos 21. května zažít každý. Pokud jste minulý rok chyběli, můžete to napravit letos a pak se sem pravidelně vracet. Stojí to za to, ať už jste místní, anebo si do Dobšic u Znojma uděláte výlet. Těší se na vás David Koller se skupinou, hudebníci z Royal Gypsy a také skupina Prago Union.„Loni jsme do poslední chvíle nevěděli, zda se nám povede akci zrealizovat a jestli bude online nebo live. Nakonec jsme byli jedni z prvních pořadatelů, kteří uspořádali akci naživo a lidé si ji naplno užili. Myslím, že i díky tomu je letos o vstupenky velký zájem,“ říká manažer Tomáš Staněk.

Ceny vstupenek a odkaz na předprodej: https://xticket.cz/koncert-festival/571-kollerfest-2022.
Návštěvníci, kteří zakoupí či již zakoupili vstupenku v kombinaci s vínem z vinařství Lahofer, obdrží víno u vstupu před konáním akce.

Vstupenka dospělý: 690 Kč
Vstupenka dětská: 300 Kč
Vstupenka rodinná 2+3: 1700 Kč

Balíčky s vínem
Vstupenka dospělý + 1 lahev vína: 850 Kč
Dvě dospělé vstupenky + 2 lahve vína: 1600 Kč
Vstupenka dospělý + 6 lahví vína: 1650 Kč

Koller Fest 21. 5. 2022
vstup: 16.00 hod.
Royal Gypsy 16.30 – 17.30 hod.
Prago Union 18.30 – 19.30 hod.
David Koller 20.30 – 22.00 hod.
DJ od 22.00 hod.


Added: 03.05.2022, martin

Related photos