Sarah & The Adams vyrážejí na turné s Jankem Ledeckýmnovinka

Sarah & The Adams během svého letního akustického turné vystoupí také jako hosté LX Tour Janka Ledeckého.

Tuto sérii minifestivalů pořádá zpěvák u příležitosti svých 60.narozenin, protože jak sám uvádí, je pro něho stále největším dárkem, když si může zahrát. 

Zpěvačku a pianistku Šárku Adámkovou pojí s Jankem Ledeckým přátelství, které vzniklo v době, kdy byla členkou jeho kapely. 

"V letech 2015 a 2016 jsem odehrála s Jankem a jeho kapelou dvě neuvěřitelná Vánoční turné, která pro mě byla hudebně i lidsky velmi naplňující. Když mě tedy pozval na LX tour, neváhala jsem a hned souhlasila. Vím, že to celé  bude úžasný zážitek. Společně s Michalem Gregorem už pracujeme na nových aranžích písniček, které normálně hrajeme s kapelou, ale nyní budeme hrát jen ve dvou. Písničky tak dostávají trochu jinou podobu a to mě baví, vznikají zajímavé věci. Také se moc těším na další hosty!" 
Kromě Sarah & The Adams vystoupí na šesti festivalech Ivan Hlas trio a kapela Jonáše Ledeckého Cold Licks. Jonáš Ledecký dodává:
 
“Je nám ctí, zahrát si vedle tak skvělejch muzikantů a především tak báječnejch lidí, jako jsou Šárka s Michalem, Ivan a Janek. S Cold Licks hrajeme teprve krátce a je nám jasný, že by si táta mohl na svoje narozeninový turné pozvat kapely, který přilákaj víc lidí, než my. Už se ale nemůžeme dočkat – bude to nářez."


Added: 26.05.2022, martin

Related photos