LETY MIMO KOFE-IN TOUR 2015novinka

„Do stupid things faster with more energy“
Lety Mimo a Kofe-in vyráží na podzimní tour. Kapely polečně navštíví celkem sedm měst včetně domácích – Prahy a Opavy. Turné začíná 4. listopadu v Brně a skončí speciálním vánočním koncertem 26. prosince v Opavě. Kofe-in jako bonus posílá fanouškům tematické speed drawing video.


Obě party se na hudební scéně pohybují už nějaký ten pátek, mají osobitý styl a vyznačují se hudební pestrostí s rockovou dravostí. Na turné Lety Mimo Kofe-in zazní průřez dosavadní tvorby obou skupin, fanoušci se mohou těšit na to nejlepší.
„Na turné s Letama se těšíme, protože jsou to fajn lidi a lidsky si sedíme, což ve výsledku znamená, že budou nejen dobré koncerty, ale i následné mejdany,“ zve na koncerty frontman kapely Kofe-in Jan Kunze, „Na jednom podiu s Kofe-in jsme se ještě nesetkali, ale vím, že máme spoustu společných fanoušků. No, v případě Kofe-inů spíš fanynek,“ doplňuje Lukáš Klofec, zpěvák skupiny Lety Mimo.

Lety Mimo na jaře vydali svou pátou řadovku, která nese název „Válka světů“ . Deska si zasloužila rovnou dva křty – jeden akustický a jeden elektrický a také stejnojmenný videoklip. „Když to vyjde, tak v pražské La Loce pokřtíme náš první vinyl. Z naší poslední desky máme velkou radost a tímto bychom uzavřeli třetici všeho dobrého. Takže, kdo bude chtít Válku světů na vinylu, bude mít jedinečnou možnost si vinyl chytit,“ láká nejen na pražský koncert Looky.

Kofe-in jako bonus nadělují fanouškům nové video k písni „Čtenářský deník“ z jejich poslední desky Moje dobré nebe. „Neustále pracujeme na nové tvorbě a slibujeme, že už brzy se dočkáte našich novinek,“ komentuje aktuální dění Jan.


Added: 08.10.2015, Marek

Related photos

fotofoto