Helena Vondráčková připravila pro fanoušky speciální trojalbum i s dosud nevydanými písněmi a jednou novinkounovinka

Ku příležitosti významného životního jubilea vydává česká popová ikona 3CD pojmenované souhrnně Nejkrásnější na světě je láska. Helena Vondráčková si tak k detošním půlkulatinám nadělila mimořádnou kolekci, na které najdeme výběr těch nejlepších a nejkrásnějších písní o lásce, které za svou velkolepou kariéru stihla zpěvačka vydat. A nejen to! Mezi dvaašedesáti nahrávkami najdeme také 15 dosud nevydaných skladeb a jednu zbrusu novou píseň s názvem Pojď se mnou hledat modrý květ, kterou Vondráčková natočila speciálně pro toto album.„Já o ničem jiném v životě takřka nezpívám," říká Helena o tom, proč zvolila zrovna takový koncept alba. „V mém nesmírně pestrém zpěvníku by se čestných výjimek našlo opravdu jenom pár. Téma Láska je totiž nejdůležitějším tématem většiny písní. S tak silným citem, jakým je láska, se dá přece pracovat donekonečna a v jakémkoliv věku!" vzkazuje fanouškům.

Na třech CD tak najdeme 62 písní včetně patnácti dosud nevydaných skladeb a nový singl Pojď se mnou hledat modrý květ, který vznikl ve spolupráci s textařem Josefem Peterkou a skladatelem Karlem Maříkem, který má na svědomí i zatím poslední řadové album Heleny s názvem Tvrdohlavá.

Nebudeme ochuzeni ani o balady, muzikálové árie či filmové písně legendární české zpěvačky. Každý disk navíc obsahuje speciální live bonus, takže se můžeme těšit třeba na duet s Karlem Gottem ze společného turné, na Heleninu interpretaci slavného hitu The Power Of Love nebo na francouzský šanson Parlez-moi d'amour. Na albech také najdeme několik duetů s renomovanými hosty, mezi kterými nemůže chybět už zmiňovaný Karel Gott, ale i Lucie Bílá, Waldemar Matuška, Jiří Korn, Richard Müller, Michal David, Bára Basiková, David Hasselhoff a další.

„Vybrat ty nejkrásnější love songy i vzhledem k tomu, že většina mých písní je o lásce byl těžký úkol. Nakonec se to podařilo. Snad tato kolekce písniček o lásce přinese trochu radosti do současné složité doby," uzavírá mezinárodně nejúspěšnější a nejprodávanější česká zpěvačka všech dob povídání o narozeninové kolekci Nejkrásnější na světě je láska.


Added: 24.06.2022, martin

Related photos