Pam Rabbit splnila přání fanoušků a vydává českou letní hymnu o lásce. Pohodovému singlu stuck in the cloud dala kosmickou podobu a zahrála si na astronautkunovinka

Vycházející hvězda moderního českého popu má za sebou ambiciózní debutové album Mom, I'm Lost a úspěšné spolupráce s Benem Cristovao, Adamem Mišíkem i kapelou SLZA. Nyní multitalentovaná Pam Rabbit představuje singl s názvem stuck in the cloud, na kterém opět spolupracovala s jedním z nejžádanějších českých producentů současnosti Filipem Vlčkem. „stuck in the cloud je snad můj první pozitivní lovesong od roku 2017. Vůbec songy jako tyhle nepíšu, ale zrovna jsem měla hezký období s přítelem, tak mě chytla múza," přibližuje Pam s tím, že sebevědomí dodělat track jí dali fanoušci na TikToku, kterým se líbil refrén, který na oblíbené sociální síti sdílela. Česká píseň s anglickým názvem a frázemi dostala i kosmický videoklip, který si Pam Rabbit zrežírovala a oblékla se pro něj do vlastnoručně vyrobeného skafandru.Talentovaná interpretka, vlastním jménem Pamela Narimanian, pravidelně osciluje mezi českou a anglickou tvorbou. Nejnovější singl je kombinací obou jazyků. „Dlouho jsem hledala, jak psát českou muziku tak, aby mě to bavilo zpívat stejně jako anglicky a myslím, že jsem ten způsob našla. Pro starší lidi možná bude výslovnost trochu nepříjemná, ale je to jen o zvyku," vysvětluje Pam Rabbit. „Hudba je kultura a kultura se mění, jinak by to byla nuda. Ale lidi z mojí generace a mladší jsou na tuhle češtinu zvyklí a nebude to pro ně nic divnýho...doufám," dodává s úsměvem.

Autorkou zamilovaného textu je samotná Pam Rabbit, na hudbě se spolu s ní podílel i Filip Vlček, který měl na starosti i produkci celého singlu. O netradiční videoklip, jak jsme u svérázné zpěvačky zvyklí, se postaral Michael Nováček, který má na svědomí i řadu dalších klipů Pam. „Nedokázala jsem si představit, že jsem v klipu hrozně zamilovaná a je to celý růžový. Potřebovala jsem do toho dát trochu svého humoru, a tak i vzniknul nápad, že budu astronaut z jiné planety a přijdu zachránit svého kluka na planetu Zemi," přibližuje Pam Rabbit videoklip a s úsměvem dodává, že si celý astronautský oblek musela vyrobit sama: „Je skoro nemožný ho sehnat, takže jsem ho musela od nuly celý vytvořit. Ale mě vyrábění kostýmů dost baví a hlavně myslím, že to stálo za to," uzavírá umělkyně s arménskými kořeny.


Added: 04.07.2022, martin

Related photos