Zpěvák DAVID DEYL vydal album Tvůj signál. Natočil ho s přispěním čtyřnásobného držitele Grammy.novinka

Zpěvák a skladatel David Deyl vydal svoje šesté studiové album pod titulem Tvůj signál. Ke spolupráci získal mj. čtyřnásobného držitele ceny Grammy Nicolase Ramireze.Novinkové album sestavil David Deyl z výhradně původních písní. Hudbu ke všem napsal sám, v některých případech s přispěním producenta alba, hudebníka Marcuse Trana. „Společně se nám skvěle komponovalo na chalupě v Krkonoších. Byl tam absolutní klid a mohli jsme se soustředit jen na nové písně,“ popisuje vznik alba David Deyl a dodává: „Všechny jsou ze života. Každý tón jsem prožil a pak zhudebnil. Oproti předešlým je toto album veselejší, pozitivnější. Při natáčení jsem se navíc cítil naprosto uvolněně a jistě. Snažili jsme se o minimální střihy. Chtěl jsem ve zpěvu volnost a přirozenost. Velkou jistotu mi daly stovky hodin zpěvu u paní profesorky Hajossyové.“

Texty skladby opatřili dlouholetí Deylovi spolupracovníci Magdaléna Drsová a Daniel Leon a dále Ondřej Ládek (Xindl X), Tomáš Roreček (mj. Kryštof, Chinaski, Langerová), Vladimír Kočandrle (mj. Ok Band, I. Bartošová) a Jan Dvořák (mj. P. Muk, H. Vondráčková). Mixu skladeb se ujal světoznámý producent a držitel čtyř Grammy Nicolas Ramirez. Deyl k jeho participaci říká: „Byla to obrovská zkušenost. Zase se mi potvrdilo, že čím větší osobnost a čím více umí, tím je skromnější a lidštější.“ Album Tvůj signál zmasteroval Gene Grimaldi (spolupracující např. s Lady Gaga, Stingem a Jennifer Lopez).
David Deyl na svoji albovou novinku zařadil i hity Má žena, Dvě srdce a singl Naděje se vrátí, který se stal středobodem charitativní sbírky Charity Česká republika. Jeho nový titul navazuje na svoje předchůdce, něžné, romantické písně se střídají se svižnými latinsko-americkými rytmy.


Added: 12.09.2022, martin

Related photos