Noirmal vydává EP Amethyst Throne



novinka

Jsou věci mezi nebem a zemí, které smrtelník nedokáže ovlivnit. Témata jako karma, násilí, víra, duchové a smrt jsou ústředním motivem alba Amethyst Throne. Pocity hněvu a rozčarování nakonec stejně podlehnou odevzdání neviditelné síle, která vše vidí a která má v hrsti naše životy. Anglické texty se skrytým poselstvím je třeba číst mezi řádky. Hudba je směsice temné elektroniky s prvky industrialu, gotiky, alternative rocku atd. Zpěv mění svou barvu z řvaní do melodických pasáží a hlubokých až gotických chorálů. Vše působí jako temné démonické dílo. Vyjde pod mini labelem Noirmal Records, album produkoval a nahrál Jan Šuška.

BIO

Noirmal je one man elektronicko metalový projekt s vlivy industralu a gotiky. V říjnu 2022 vyjde pěti trackové album Amethyst Throne. Na jaře byl součástí mini turné s kapelami Plague Called Humanity, Alvaréz Peréz a Bolehlav.
Na sanctuary.cz napsali o skladbě You Are Awesome: "Nový domácí projekt Noirmal má rád temný sound Nine Inch Nails a IAMX. Tedy alespoň podle prvního singlu You Are Awesome, který doplnil klip natočený v produkci Timpi Pictures & Creative Boutique v bývalé továrně na Kolbenově." Projekt má od roku 2016 na svědomí umělec Jan Šuška.


Added: 16.09.2022, martin

Related photos