Kapela SEBASTIAN vydává nový singl, kterým uzavírá jednu životní kapitolu. Dynamická píseň HLEDÁM je o sebereflexi i pomíjivosti světa kolem násnovinka

Kapela SEBASTIAN prošla během posledních let výraznou proměnou, které si nejde nevšimnout především během live vystoupení. Energická show nabitá skvělými muzikantskými výkony celé kapely dokáže přitáhnout pozornost a zaujmout i na největších tuzemských festivalech. Nyní přichází frontman Sebastian Navrátil s niternou zpovědí o vztahu a pomíjivosti světa, která se díky hravému beatu vymyká ze škatulky ploužáků, což podtrhuje originální videoklip z dílny Jakuba Mahdala. Radiové hity i poslední novinky představí SEBASTIAN na třech samostatných koncertech v Liberci, Praze a Brně. Jako speciální host se představí vycházející hvězda Pam Rabbit a fanoušci se tak můžou těšit na výjimečný hudební večer.

„Píseň Hledám vznikla na začátku února tohoto roku. V Liberci byly ještě poslední zbytky sněhu a já nostalgicky vzpomínal na prožitá léta, na to jak se všichni a všechno kolem nás mění, vzpomínal jsem taky na období, kdy jsem se naposledy cítil v klidu a bezpečí," říká zpěvák Sebastian. „Někdy se totiž ženeme za štěstím, které vidíme okolo nás, na internetu, v televizi a neustále hledáme náš vysněný ideál, ale co když ale nestačí jen hledat? Co když je potřeba proto udělat víc? Začít u sebe a ke svému štěstí se probojovat? O tom všem pojednává píseň Hledám," dodává.Píseň, která se z počátku jeví jako balada nakonec dostává lehce taneční osmdesátkový vibe. Produkce se chopil talentovaný producent Enthic a při psaní asistovali Jakub Mahdal a Jan Vávra. S výsledným mixem se popasoval ODD. O videoklip se postaral renomovaný movie maker a kytarista kapely Jakub Mahdal, který dal písni nápaditý vizuál. „Videoklip je tentokrát uchopen trošku nevšedně a celý děj je o ultrazpomalených záběrech, kde se promítá černobílý svět, stejně tak, jako je to občas i v lásce a životě vůbec," dodává režisér a kytarista Jakub Mahdal.

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků své generace, který se proslavil megahitem Toulavá se po covidovém odkladu své jarní tour konečně chystá představit svým fanouškům na třech samostatných koncertech. Turné bude mít řadu hostů a jako předskokanka celé tour se představí charismatická zpěvačka PAM RABBIT, která si svými počiny již podmaňuje domácí scénu.

„Moc se na vás s celou kapelou těšíme na všech zastávkách, které jsme si pro vás v rámci naší podzimní tour připravili. Po všech těch odkladech a prodlevách se nemůžeme dočkat, až se s vámi se všemi uvidíme!" vzkazuje svým fanouškům frontman kapely SEBASTIAN Sebastian Navrátil. Představí se 6. října v brněnském klubu Metro, o dva dny později v libereckém kulturním centru 101010 ve Vratislavicích a 16. října zakončí kapela tour koncertem v pražském Rock Café. Vstupenky z jarní přesunuté tour zůstávají v platnosti a lze je stále zakoupit na www.umticket.cz


Added: 19.09.2022, martin

Related photos