Mig 21 a Marpo & Troublegang se představí na Majálesu Ostrava 2023novinka

Studentské oslavy příchodu jara už mají v Ostravě svoji neotřesitelnou tradici. Jejich vyvrcholením je právě Majáles Ostrava, který každoročně pořádají studenti Vysoké školy báňská – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

V roce 2023 se studenti opět potkají na Slezskoostravském hradě, a to v sobotu, 13. května. Těšit se můžete na 3 scény, které nabídnou více jak 20 vystupujících. Tradičně jej bude celý měsíc předcházet spoustu aktivit, které pro Vás připraví studentská organizace Younie.

Mezi největší lákadla 27. ročníku bude patřit skupina Mig 21, která se na Majáles Ostrava vrací po čtyřech letech. Letos si na své přijdou i fanoušci rapu, pro které se představí Marpo & Troublegang a Gleb, na klidnější vlnu poté naladí Raego a Rest. Nebude chybět ani písničkář Thom Artway se svou kapelou. Dále vystoupí raggae formace Nevereš ve složení Cocoman & Dr. Kary & Messenjah, punková Mucha, taneční Malalata, rockoví Hentai Corporation a ostravská alternativní stálice The Truth Is Out There.

Ani na tomto ročníku nebude chybět electro stage, která se svého představení dočká již brzy!

První vlna vstupenek je v předprodeji za pouhých 250 Kč. Vstupenky můžete zakoupit na webových stránkách Majálesu: https://www.majalesostrava.cz/vstupenky/

Další informace budou již brzy zveřejněny na našich sociálních sítích a webových stránkách!


Added: 30.11.2022, martin

Related photos