Kapela Nebe se loučí písní Goodbyenovinka

Více než rok po vydání EP Než v tom zůstaneme sami přichází havířovská kapela Nebe

s novým singlem Goodbye a videoklipem, jenž zrcadlí životy všech jejich členů. Režie se ujal Ondřej Koneš a hudební produkce vznikla v Blacksplash Music pod dohledem Lukáše Chromka. Novinka je již nyní na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.Goodbye je prvním videoklipem, ve kterém kapela z velké části odhaluje své soukromí. Hlavními postavami jsou všichni muzikanti v situacích, které jsou jejich každodenní náplní, když zrovna netráví čas koncertováním. „Chtěli jsme dát našim fanouškům možnost poznat nás i jinak, než jak si nás pamatují z pódií a sdělit takové informace písní nám přijde nejrozumnější,“ uvádí frontman Petr Harazin, který ve videu pracuje v montérkách. Bubeník Adam Matýsek pilotuje letadlo a kytarista Štěpán Petrů je vidět s utěrkou v ruce.

Kapela zároveň přichází se zásadní informací. „Když jsme v únoru natáčeli píseň Goodbye, nikdo z nás netušil, že se s ní možná opravdu budeme loučit. Ona se nám totiž během těch pár měsíců rozpadla kapela. Svůj podíl neseme každý trochu. Někdo upadl do letargie díky pocitu, že ostatní do kapely nedávají maximum, jiní zas toho maxima přes veškerou snahu nemohli dlouhodobě dosáhnout. Tak či onak v nás situace probudila otázku, jestli skutečně nejde o naše poslední sbohem a šáteček,” vysvětluje Petr.

Dva z pěti členů (klávesista Tomas Kuluris a baskytarista Vlasta Škoda) Nebe opouští a zbývající tři členové promýšlí budoucnost skupiny.


Added: 13.12.2022, martin

Related photos