Karin Ann v novém singlu rozporuje rčení ''co tě nezabije, to tě posílí''novinka

Československá zpěvačka Karin Ann přichází s novým singlem „for a moment“. Skladba s chytlavým atmosférickým zvukem zaujme i sociálně uvědomělým tématem. Dvacetiletá zpěvačka, která loni vystoupila jako předskokanka Imagine Dragons, My Chemical Romance a zahrála si také na vyprodaných koncertech britského zpěváka YUNGBLUDa nebo americké hvězdy LP, přiznává, že píseň napsala poté, co si připomněla citát „co tě nezabije, to tě posílí“. A uvědomila si, že má na něj jiný názor, než většina lidí. Singl doprovází visualizer video, které se natáčelo v Malibu.„I když to, čím procházíte, vás dělá tím, kým jste, ne vždy vás to posílí. Někdy vám to způsobí trauma nebo problémy, kterými pak musíte projít, a které mohou ovlivnit váš život. A lidé očekávají, že z toho pak nebudete smutní nebo naštvaní,“ uvažuje Karin Ann a přiznává, že psaní písně pro ni byla i forma terapie. „Je to o přijetí špatných věcí, kterými jste si prošli, je to o přijetí toho, že léčení vyžaduje čas, a že je v pořádku necítit se dobře. Jde o to přijmout vše, co se stalo, a podniknout vědomé kroky k uzdravení,“ dodává zpěvačka, která se podobně dívá i na slovní spojení „čas léčí“.

„Podle něj byste měli zapomenout na to, jak špatné byly věci, kterými jste prošli. Ani to vás však magicky neuzdraví, pokud neuděláte vědomé kroky k uzdravení,“ uvažuje.

Skladba „for a moment“ nabízí příjemný atmosférický zvuk, který posluchače jistě zaujme. Hudebního mixu se ujal Mitch McCarthy, který stojí za soundem největšího hitu Olivie Rodrigo drivers license.

Kromě hudby se Karin Ann dlouhodobě angažuje i jako zastánce LGBTQ+ a práv menšin. Za svou práci získala řadu ocenění, včetně nejlepšího videoklipu na Mnichovských hudebních cenách a objevu roku na udílení cen Zebrik v České republice. V srpnu 2021 se zapsala do historie jako první slovenský umělec, který byl uveden na billboardu na Times Square v rámci Spotify's EQUAL Music Program.


Added: 30.01.2023, martin

Related photos