Kapela Jelen vydává videoklip k písni Pálím a zve tím na svůj narozeninový koncert 2. 12. 2023 v O2 areněnovinka

Rok 2023 je pro skupinu Jelen rokem narozeninovým. Bude ve znamení oslav deseti let existence hudebního uskupení, které svými písněmi oslovuje publikum napříč všemi generacemi. Jelen během jediné dekády odehráli téměř 1000 vystoupení a získali si srdce fanoušků po celé České republice. Hity Magdaléna, Jelen, Co bylo dál, Klidná jako voda, Jediný, co chci, Ještě jednu noc již zlidověly.

Oslavy desátých narozenin se ponesou na ose tří zásadních událostí.
Setkávání se s posluchači a fanoušky během nabité koncertní jarní a letní sezony 2023
.
Vydání nového speciálního alba na podzim tohoto roku.

Velká koncertní narozeninová show v pražské O2 areně 2.12.2023.

Ještě předtím se kapela pomyslně rozloučí se svým posledním albem Věci a sny. Učiní tak videoklipem k písni Pálím. Po radiových hitech z tohoto alba Jediný, co chci, Ještě jednu noc, Někde kolem, V oblacích přichází Jelen s video verzí písně Pálím, která vystihuje atmosféru a energii jeleních koncertů. Zároveň tím zve na narozeninový koncert 2.12. 2023 v pražské O2 aréně.„Jelen je především koncertní kapela. Na kontaktu a společné energii s fanoušky nám opravdu záleží. Aktuálně je to, co nás na muzice baví nejvíc. Myslím, že videoklip k písničce Pálím tuto energii a s ní spojené emoce zachycuje," říká frontman kapely Jindra Polák.

Režisér klipu Honza Frýba dodává: „S kapelou Jelen jsem začal spolupracovat už před více než 2 lety. A každé natáčení jejich koncertů byla opravdová zábava. Kluky už teď beru jako kamarády a o to víc jsem rád, že jsme dostali možnost natočit oficiální video k písni Pálím."


Added: 03.04.2023, martin

Related photos