SKUPINA DONAHA PUNKOVĚ POKŘTILA SVŮJ DEBUT BETA SAMCInovinka

Mladí pop-punkeři ze skupiny DONAHA pokřtili svou debutovou desku Beta samci ve svém domovském klubu Africa Pub v Bruntále. Jako support a kmotr CD vystoupil portugalský hudebník „Lizzy“, který se podílel na dvou písničkách z alba (Andělé hříchů a Neznámá).
Kapela odehrála většinu songů z aktuální desky a stoprocentně dostála svého označení pop-punková. Ve stejném duchu se nesl i samotný křest, když technika zasažená pěnou z křtícího šampaňského způsobila neplánovanou pauzu. Skvělé atmosféře večera to ale neublížilo. „Lidi byli boží, atmosféra úžasná. S klukama jsme si to užili a doufám, že s námi i všichni ostatní. Moc rádi naše fanoušky uvidíme na nějakém dalším koncertě v rámci tour, kterou teď jedeme s Rybičkama 48!“, dodal zpěvák, kytarista a autor hudby a textů Matěj Jelen.
Čtveřice Donaha letos zaujala svým rozverným klipem k písni Příběh z křídel a vzápětí svůj potenciál podpořila singlem a klipem Nedostupná. O skupině se čím dál častěji hovoří jako o „mladých“ Mandrage. O repertoár se starají Matěj a Štěpán Jelenovi. Kromě hudební tvorby a koncertování pravidelně na YouTube točí vlog Popcorn.


Added: 05.11.2015, Marek

Related photos

fotofoto

Fotografie: Martin Faltejsek