Pavel Callta vydává letní singl Skvělej den. Videoklip s nečekaným koncem se natáčel v New Yorku.novinka

Skvělej den – tak Pavel Callta pojmenoval píseň nabitou energií a svůj nejnovější letní hit. Ačkoliv předchozí počin pojal jeden z nejvýraznějších zpěváků své generace v rapovém stylu, novým singlem se vrací zpátky k popu. Ve videoklipu s nečekaným koncem zpívá na ikonických místech v jeho oblíbeném městě New Yorku, třeba na Times Square nebo na Brooklyn Bridge. „Nakonec jsme natáčeli i záběry Manhattanu z helikoptéry, což nebylo v plánu, a o to víc mě to bavilo," vzpomíná Callta.

Zpěvák, jehož tracky jako Terapeut, Tak promiň, Písnička na featu s Pokáčem nebo Píšem si svůj sen s Leošem Marešem dosáhly mnohamilionových streamů, v nové energické písni fanoušky vybízí k životnímu nadhledu. „Nový singl je o tom, že občas jsou vztahy i život komplikovaný, ale člověk nesmí ztrácet hlavu, soustředit se na to pozitivní a užít si třeba prostě jen svůj skvělej den," vysvětluje.O produkci nejnovějšího tracku se znovu postaral SadLuck, vlastním jménem Jakub Sedláček, který se podílel i na předchozím velmi úspěšném singlu Andělé & Démoni, na němž hostoval rapper Refew. Ten se v YouTube trendech držel téměř měsíc a na předních příčkách se stále objevuje také v playlistech na streamingových službách.

Působivý videoklip z americké metropole, kde zpěvák před lety studoval, vznikal pod rukama režiséra Nikity Rubleva. Cílem bylo navodit letní pohodovou atmosféru. „Je dost pozitivní oproti mým posledním songům, sloky nejsou klasicky zpívaný, což mě moc baví a celkově je v ní nadhled na život a pohodovej vibe," myslí si Callta. Doslova snový výlet za videoklipem se však neobešel bez komplikací, popisuje zpěvák: „Do New Yorku jsem nakonec letěl sám, protože moji crew nepustili do letadla kvůli očkování na covid, takže jsem musel z New Yorku shánět nový team, který může přiletět a natočit to se mnou. Naštěstí to dopadlo dobře, a nakonec jsme natáčeli i záběry Manhattanu z helikoptéry, což nebylo v plánu, a o to víc mě to bavilo."

Píseň je k dispozici na všech streamingových službách a fanoušci ji uslyší také na více než 30 koncertech, které v létě Pavel Callta odehraje po celé České republice. „Teď píšu hlavně nové songy na pátou desku, do toho letní koncerty. To zabere hodně času i energie, ale jsem za to rád. Hudba a psaní je taková moje droga," uzavírá zpěvák.


Added: 29.05.2023, martin

Related photos