Naty Hrychová ve své písni By se ti líbilo prohlašuje, že není na hranínovinka

Nový singl Naty Hrychové s názvem „By se ti líbilo“ vznikl ve spolupráci s Matějem a Štěpánem Jelenovými z kapely Brixtn a je další autentickou výpovědí mladé rockové zpěvačky. To, co prožívá ve vztazích své generace, popisuje přímo a bez cenzury ve svých skladbách a v novince tomu není jinak. Již nyní je k dispozici na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.Naty ve svých textech ukazuje svou zralost, ráda si hraje se slovy i slovními hříčkami, nebojí se použít manipulaci v obsahu i hrubších výrazů, díky nimž ukazuje svůj nadhled a to, že se nenechá jen tak opít. Naopak dokáže střízlivě a výstižně komentovat situace, které prožívá. Za nekompromisními a příkrými výroky je cítit zranitelnost i křehkost. Pod tvrdou rockovou slupkou se však odkrývá tvůrčí poetická duše, která připouští, že „by to mohlo bejt i hezký.“ Na novince spolupracovala s bratry Jelenovými z kapely Brixtn, který písni dodali mladý sound a zároveň udrželi rockovou linku, která k Naty patří.

Videoklip vznikl pod režisérským dohledem Jakuba Janči, který se podílel na předchozích videoklipech. „Chtěla jsem, aby klip byl artový a zároveň sexy“, říká zpěvačka. „Video i song vyobrazují typ kluků, co se snaží holkám valit šrouby do hlavy. Mají fígle, aby dosáhli svého. Chci ukázat, že těmhle strategiím nemusíme podlehnout, dodává.“

Mladá zpěvačka si jde za svým cílem rockové zpěvačky, nepodbízí se publiku a neohlíží se ani na současnou trendy vlnu. Je svá a taková je i její tvorba.


Added: 09.07.2023, martin

Related photos