Vladimir 518 přiváží do Brna kompletní Bigg Boss stáj na velkolepém turnénovinka 12.11.2015, Marek

Rapmasters není reminiscence bizarní skupiny z Tábora, která v devadesátých letech strašila české hiphopové fanoušky buď vlastní tvorbou, nebo vykrádačkami. To je nový velkolepý projekt labelu Bigg Boss multi-umělce Vladimira 518. Před blížícím se 10. výročím nejvýznamnějšího hiphopového vydavatelství u nás se celá jeho hudební stáj vydá na turné po republice s jednou zastávkou na Slovensku.

Brněnská a také poslední zastávka Rapmasters Tour 2015 se uskuteční v pátek 13. listopadu v brněnském centru Sono. Hiphopoví fanoušci se můžou těšit na jednodenní festival, který představí všechny aktivity Bigg Boss. To už dávno není jen hudební vydavatelství, ale plní také pulty knihkupectví, například velmi úspěšnými Kmeny, zásobuje hudební fanoušky originálním merchandisem, točí filmové dokumenty. Kromě koncertů PSH, DJe Wiche s rapperem La4, Jamese Cole, Hugo Toxxe, WWW nebo talentovaného hudebníka NobodyListen na návštěvníky akce čeká bohatý doprovodný program složený z projekcí, graffit jamů nebo přednášek.

„Jednou jsme něco podobnýho udělat museli. Natočit společnou desku a odjet velký společný turné. Je totiž otázka, jestli by jsme se byli vůbec schopní dát dohromady za pár dalších let. Přestože to z venku nemusí tak vypadat, Bigg Boss je seskupení rozdílnejch idividualit a je zázrak, že jsme po deseti letech furt schopný spolu v dobrý energii dělat rap,“ řekl Vladimir 518.

Pro fanoušky Bigg Boss turné bude ojedinělou příležitostí potkat všechny zastupované interprety na jednom pódiu. Přičemž slovo “zastupované” je trochu diskutabilní, protože Bigg Boss funguje na relativně autonomní a kamarádské bázi než jako skutečná firma se smlouvami, právníky, omezeními a diktáty, s kterými se umělci potýkájí ve velkých vydavatelstvích.

Interní náladu Vladimirovy „firmy“ nejlépe dokresluje trailer k Rapmaster Tour 2015.
Na záběrech z legendárních koncertů jsou k vidění téměř všichni Vladimirovi kolegové nejen z labelu, ale například i dudák punkové skupiny Pipes and Pints Vojta Kalina v tričku Bigg Boss. K tomu hraje písnička Johnnyho Cashe Ring of Fire, Heroes Davida Bowieho, Time after Time od Cyndi Lauper a po nich starší skladba PSH Všichni už jsou v Německu a na konec Marta Kubišová a její Časy se mění. Vítejte na planetě Bigg Boss.