Rituály, The Aprill a Chai vystoupí již ve středu v Rock Cafénovinka

Rituály chystají svou debutovou desku, než se ovšem zavřou do studia s producentem Yardou Helešicem, odehrají ve středu 25. listopadu svůj poslední koncert v tomto roce. Rituály představí své hudební novinky a také nového bubeníka. Společně s nimi vystoupí plzeňská parta The Aprill a skupina Chai z Nýrska.

Na debut #vsadnacernou skupině Rituály přispěli samotní fanoušci pomocí crowfundigového projektu Hithit. Kapela se co nevidět zavře do studia. Ještě před tím však odehraje se svým novým bubeníkem Martinem Čechem jediný pražský podzimní koncert. „Do Rock Café se moc těšíme, a to z několika důvodů – představíme nového bubeníka, několik novinek, co se objeví na naší chystaný desce a už nám strašně chybělo podium,“ zve na koncert zpěvák Michael Vácha.

Blíží se také ruleta, na které Rituály postavili projekt #vsadnacernou na Hithitu. Bližší informace k sázce kapela oznámí každým dnem.
Rituály oslovují hudební scénu českými texty a hudebně staví na odkazech 90.kovýho rocku a popu a současné ostrovní scéně.

Večer odstartují plzeňští The Aprill. Hrají, co je baví a stylem se nechtějí škatulkovat. Na podiu je vidět jejich zapálení a energie. Kapela byla založena v roce 2011 a v Praze představí především songy ze svého nového EP.

Na závěr vystoupí Chai pocházející z Nýrska u Klatov. Tahle čtyčlenná parta hraje zásadně vlastní tvorbu a staví na silných pop-rockových melodiích. Skupina Chai je vítězem nejedné soutěže. Zvítězila například v krajském kole hudební soutěže iRampa se svým videoklipem Frajer. Má za sebou již dvě alba a momentálně pracují s producentem Alešem Zenklem na novém materiálu.

Novinky sledujte na:
www.facebook.com/ritualyritualy
https://www.facebook.com/theaprill/?fref=ts
https://www.facebook.com/Chai-322755767299/?fref=ts


Událost: https://www.facebook.com/events/989361067793996/


Added: 23.11.2015, Marek

Related photos