Marcell a fiedlerski vydávají klip z ulic Londýnanovinka

Marcell a fiedlerski vydali koncem loňského roku společné album Duše, která opustila tento svět, váží 21 gramů. Deska získala dvě nominace na Ceny Anděl. Nyní představují klip ke skladbě z alba Jestli se ti daří.

Marcell a fiedlerski vydali koncem loňského roku společné album Duše, která opustila tento svět, váží 21 gramů. Deska získala dvě nominace na Ceny Anděl. Nyní představují klip ke skladbě z alba Jestli se ti daří.Videoklip vznikl během loňského nahrávání alba v Anglii, a to přímo v Londýně. Klip z ulic města využívá zvláštní efekt, kdy Marcell zpívá píseň dvakrát až třikrát pomaleji. Výsledkem je, že se během jeho zpěvu lidé a objekty za ním pohybují rychleji. Samotný klip předznamenává jejich turné, které startuje už tento týden. Vyvrcholí křtem alba v pražském klubu Roxy 28. 2.

Za album Duše, která opustila tento svět, váží 21 gramů album byli nominováni na dvě Ceny Anděl. Marcell v kategorii Objev roku a Marcell a fiedlerski za Společný projekt.

Ve stejném složení, v jakém muzikanti v Anglii desku nahráli, proběhnou koncertní zastávky. Marcell - zpěv, kytary, klavír; fiedlerski - kytary, baskytary, klávesy; Matyáš Vorda - bicí nástroje. Turné k desce DUŠE, KTERÁ OPUSTILA TENTO SVĚT, VÁŽÍ 21 GRAMŮ proběhne v únoru a březnu 2024.


Added: 12.02.2024, martin

Related photos