ANNA K VYDÁVÁ LIMITOVANOU EDICI VINYLU RELATIVNÍ ČASnovinka 25.11.2015, Marek

Poslední řadové album Anny K Relativní čas vychází na vinylu. Nahrávku, která přinesla singly jako Píseň o slzách, Holka modrooká nebo Tamaryšek, nechala zpěvačka vylisovat v omezené pětisetkusové edici. Sama se zúčastnila procesu výroby a první 250 kusů rovnou v továrně GZ Media v Loděnicích podepsala. Limitovaná edice podepsaných vinylů byla vyprodána během prvních pár hodin.

„Fanoušci se mě na vinyl často na koncertech ptají, tak jsem se jim rozhodla přání splnit pod stromeček. Uzavírám tím jednu svoji životní etapu. Příští rok natočím nové album,“říká zpěvačka.

Novou nahrávku pak plánuje vydat rovněž na vinylu, výroba gramofonových desek ji učarovala. „Sama jsem kvůli tomu doma oprášila gramofon po tátovi. Poslech hudby na něm mě vrací do mladí. Nejen, že je zvukově kvalitnější, ale i soustředěnější,“ říká zpěvačka. „Hodně mě překvapilo i to, že česká firma z obce nedaleko Berouna vyváží vinylové desky do celého světa. A to včetně produkce těch největších hvězd jako jsou U2, Nirvana nebo Madonna. V Loděnici ročně vyrobí kolem 14 milionů desek, což je údajně nejvíc na světě,“ doplňuje.

Vinyl Relativní čas lze ještě nyní objednat na: http://eshop.unimerch.cz/anna_k_relativni_cas?filter_name=relativni%20cas


Related photos

fotofoto

Fotografie: archiv Anna K