Spojení Vojtěcha Drahokoupila a Terezy Maškové přináší emotivní duet Pocitnovinka

Vojtěch Drahokoupil spolu se spřízněnou zpěvačkou Terezou Maškovou natočil na své album Pocity duet Pocit. Aktuálně k němu představují one take live session ze studia, čímž Vojtěch připomíná křest desky 19. dubna v Lucerna Music Baru. Večer nabídne jedinečný zážitek, který přinese celá řada hudebních nástrojů. Speciálním hostem bude právě Tereza Mašková. Warm up zajistí herecké duo Michal Holán a Oldřich Hajlich v roli DJ’s. Vstupenky jsou již v prodeji.

Místo oficiálního videoklipu se Vojtěch Drahokoupil rozhodl natočit akustickou verzi skladby Pocit a video pojmout jako live session ze studia. Video na jeden záběr vzniklo ve spolupráci s Jakubem Mahdalem (Jakoby Films). Natáčení se zúčastnili hudebník Jiří Vidasov, který produkoval celé album, dále pak baskytarista Dalibor Pelc, bubeník Petr Kouba, kytarista David Babka a houslista Marco Cano.Album Pocity vyšlo na konci loňského roku. Nabízí celkem deset skladeb, na nichž zpěvák ukazuje, že pěvecky dozrál. Všechny nástroje byly nahrány živě. Koncept desky se Vojtěch rozhodl přenést také do svého prvního velkého koncertu a představit svou debutovou nahrávku, co nejvíce autenticky i v živém provedení. V rámci večera vystoupí těleso složené z kapely ve verzi kytara, basa, bicí, piano a dále pak smyčců, dechů, sboru a vokalistů. Vojtěch zve na show, která nabídne výlet do světa rocku, country, popu, gospelu – do světa Vojtěcha Drahokoupila.

„Rád bych, aby si lidi odnesli prožitek, který jsem se snažil společně s producentem Jirkou Vidasovem otisknout do desky. Pozval jsem tedy většinu muzikantů, jejichž nástroje se na desce objevují. Zahrajeme všechno live, bez samplů, halfplaybacku, prostě naživo. Někdo tomu říká oldschool, ale my tomu říkáme poctivá muzika. Hlavně pokřtíme album, na kterém jsem dělal tři roky a dal do něj úplně všechno a stejně tak úplně všechno nechám i v Lucerně. Dorazte s námi zbořit Lucernu, náboje na to máme,“ láká Vojtěch.

Atmosféru navodí Michal Holan a Oldřich Hajlich, jejichž jména jsou známá více z herecké a dabérské scény. Rozjedou unikátní DJ show a zároveň promítnou svůj první videoklip Kolotoč. Vstupenky jsou již v prodeji v síti GoOut.cz.


Added: 22.03.2024, martin

Related photos