Eva Burešová oznamuje koncert ve Foru Karlín, nové album zde představí 5. října 2024novinka

Eva Burešová právě finišuje s producentem Jiřím Burianem písně svého nového alba. Pilotním singlem je skladba Walking Disaster, kterou doprovází kreativně pojatý videoklip. Skladby představí živě 5. října ve Foru Karlín.

Eva Burešová je v současné době vnímaná především jako herečka. Velkou část umělecké práce má za sebou i po pěvecké stránce, už při studiu na pražské konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze účinkovala v prvních muzikálech. Vydala několik úspěšných singlů, v loňském roce také své debutové album Úsměv Mony Lisy a aktuálně účinkuje například v Hudebním divadle Karlín. V letech 2021 a 2022 získala 3. místo v anketě populární hudby Český slavík. Aktuálně poslouchá Evu Burešovou na Spotify přes 50.000 fanoušků měsíčně, její skladby hrají přední tuzemská rádia.

V současné době finišuje Eva Burešová přípravy svého nového alba. Na něm se spojila s producentem Jiřím Burianem. Deska dostala mystický název MERAKI. Jde o slovo řeckého původu, které znamená tvořit něco s láskou, kreativitou a vložit do toho kus své duše. Album má vyjít v červnu 2024.

Eva Burešová za sebe doplňuje: „Koncert MERAKI ve Foru Karlín pro mě bude velkou hudební i vizuální radostí. Na celém koncertu spolupracujeme s velkými kapacitami svého oboru. Divákům proto můžu slíbit to, že jim nabídneme velký zážitek, a ještě něco navíc. Moje nová hudební tvorba a celý koncept koncertu se bude lišit od mých předešlých písní i vystoupení. Proto se těším, že společně s diváky prožijeme zážitek, který si společně všichni užijeme a budeme chtít i zopakovat."

Prvním singlem z něj je anglicky zpívaná skladba Walking Disaster. Tklivá a silná píseň, která naplno ukazuje kvality Evy Burešové jako zpěvačky. Skladbu doprovází umělecky pojatý videoklip plný metafor a proměn, který natočila režisérka Darina Burianová.Její sólový koncert ve Foru Karlín bude postavený především na skladbách nového alba. V její doprovodné kapele bude kromě dalších hudebníků už zmíněný Jiří Burian.


Added: 15.05.2024, martin

Related photos