Pam Rabbit vyhlíží lepší zítřky. Do světa posílá manifestační song SPACE a fanoušky vybízí k pozitivnímu myšlenínovinka

Pam Rabbit, populární zpěvačka a čerstvá držitelka Ceny Anděl v kategorii sólová interpretka, vydává novinku SPACE. Po releasu melancholického singlu Společně sami, který se stal zároveň oficiální písní ke stejnojmennému celovečernímu filmu, teď přichází s o poznání pozitivnějším singlem. SPACE překvapivě napsala v době, kdy si procházela rozchodem. „Řekla jsem si, že potřebuju ve tmě najít chvilku pozitivity," říká na začátek vycházející hvězda českého popu. Živě se na všechny novinky mohou fanoušci těšit během nabité letní festivalové sezóny a 3. října v pražské Roxy. Videoklip je už nyní ke zhlédnutí na YouTube.V tomto nepříliš šťastném období psala jen melancholické tracky, až si uvědomila, že musí udělat pravý opak. „Proto jsem napsala tenhle manifestační song. Chtěla jsme pro sebe a pro ostatní, co potřebují trochu namotivovat, napsat něco, co si můžou ráno pustit v koupelně a naladit se na pozitivnější vlnu," vysvětluje zpěvačka.

Jako obvykle, Pam Rabbit se i tentokrát podílela na samotné produkci singlu. „Chtěla jsem svoje produkční schopnosti dostat zase o kus dál. Vyprodukovala jsem co nejvíc instrumentálu, kam mě moje schopnosti zatím pustily," vzpomíná na proces vzniku. Na závěrečných úpravách pak spolupracovala s producentem Dobrinem Mitchevem a hotovo prý bylo za dvě sessions.

Po vyprodaném koncertu v Lucerna Music Baru v Praze, kde Pam poprvé představila debutovou desku I LOVE THE INTERNET, zve umělkyně fanoušky na dosud největší koncert své kariéry letos na podzim. Nezapomenutelnou show přiveze do pražského klubu ROXY už 3. října.


Added: 06.06.2024, martin

Related photos