Rituály pokřtí svůj debut s Lety Mimo a ISUAnovinka

Kapela Rituály vydává svou debutovou desku s názvem „Vsaď na černou“, o jejíž produkci se postaral Yarda Helešic a Risto Sokolovski. Oficiální křest desky proběhne 13. dubna v Rock Café, kde společně s Rituály vystoupí pražští Lety Mimo, plzeňská skupina ISUA a další hosté. V dalších městech se objeví společně s Nicelandem nebo ukradenÝm ovocem.

Po debutovém singlu Stín Perutí a Příměří přichází Rituály s plnohodnotným albem „Vsaď na černou“, které vyjde na „Apríla“, tedy 1. dubna, ale rozhodně nepůjde o žádný apríl. Křest desky proběhne v pražském Rock Café a nebude na něm chybět ani řada hostů, mezi nimiž se objeví Jana Věnečková nebo Yarda Helešic, kteří na desce hostují.

„Naše první deska je pro nás velkej milník, značí totiž konec našeho přerodu z A Banquet do Rituálů a vytýčení základních mantinelů, kde se teď chceme hudebně pohybovat. Hodně nám v tom pomohl Yarda, takže jako kmotr desky byl jasnou volbou. Deska obsahuje celkem 9 věcí a všechny na koncertech zazní,“ říká frontman skupiny Michael.

Na pódiu se představí známá pražská banda Lety Mimo, která zahraje průřez svou dlouholetou tvorbou, zazní jak nejstarší hity, tak i songy z poslední desky Válka světů. A pražsko-plzeňská rocková skupina ISUA. Tahle parta zaujme nejen svým melodickým rockem, ale také svou charismatickou rudovlasou frontmankou Giudi. ISUA debutovala loni na podzim s deskou „Nezapomeň“.

Rituály a ISUA budou společně pokračovat také v Plzni v Andělu, kde je akustickým setem doprovodí Niceland, který se s Rituály objeví ještě v Mostě (klub Kaštan) a Táboře (klub Orion). V Brně (Eleven) budou hosty kapely ukradenÝovoce – ex-zakázanÝovoce v sestavě Pišto, Láska, Franc a Tomy.


Added: 18.03.2016, Marek

Related photos

fotofoto
foto