Abde po delší odmlce vydává další sólový singl Labyrinty, symbolicky čtyři roky od vydání prvního sólového albanovinka

Abde je úspěšným sólovým rapperem a stále aktivně vystupuje taky ve dvojici Abde & Sharlota. Po pauze se rozhodl připravit pro fanoušky další sólový singl, ve kterém popisuje svoje pocity, které ho k pauze v hudebním životě přiměly.
“Labyrinty jsou singl o uvědomění si toho, že život fakt nemusí vždy být jen zábavný a super, a taky v něm reaguju na moje někdejší prohlášení, že "život je jen party" - tak to vlastně vůbec není,” říká k singlu Abde. Labyrinty jsou taky o druhé šanci a o motivaci k posunu dopředu ve chvíli, kdy se zdá něco takového vlastně úplně nemožné. Odmlku u Abdeho zapříčinilo hned několik událostí najednou – stres ze školy, osobní problémy a hlavně už zmíněná ztráta chuti pustit se do čehokoliv nového. “Než abych dělal něco plytkého, rozhodl jsem se raději počkat na ztracenou múzu. No a už je tady,” dodává s úsměvem Abde. Singl Labyrinty je taky o Abdeho osobním rekapitulování a vlastně i novém pohledu na život. “Odehrál jsem nespočet koncertů, natočil jsem i dost klipů. Spolupracoval jsem s lidmi, kterých si vážím. Před nedávnem bych se ještě kasal čísly zhlédnuti, ale teď bych spíš zmínil můj posun hlavně v myšlení, a v tom, že vím, jak svou hudbu chci dělat, a že ji tak i dělám.“

Skladba byla nahrána v Rooftop studiu u Ondřeje Žatkuliaka. Produkoval ji producent Inoer a živou kytaru zahrál Petr Benýšek. Klip se natáčel v Tiských stěnách a Drážďanech.


Added: 04.04.2016, Marek

Related photos

fotofoto
foto