Band

Thanallian

Aktivní roky: 2014 -Thanallian
Buď správcem tohoto profilu


Nebudeme vám tady psát sáhodlouhý texty o tom, jak jsme vznikli, stejně byste to nechtěli číst, takže jen tak zlehka nastíníme zrození naší kapely. Začalo to dávno. V jedné noře žil Hobit... teď vážně, jednou si Ondra (basák) a Martin (bubeník) řekli, že by bylo fajn začít s kapelou. Docela dobrý základ basa a bicí. K našemu nápadu se přidal náš první kytarista (nebudeme raději jmenovat) a záhy nato jsme našli zpěvačku Anču. Dalo by se říci, že s tím už by se dalo pracovat, jenže co se nestane? Kytarista se pomátl, začal pařit CS a zbytek si domyslíte sami.

Zbyli jsme tedy tři mušketýři a hledali jsme jednoho až dva d´Artagnany, co by obsadili posty kytaristů. Člověk by si řekl, že to bude to nejsnazší, kytaristů je všude plno. ALE (vždycky je tam nějaké to ale) najít kytaristu, který by byl ochoten skládat nové písničky, hrát něco jiného než Nothing Else Matters nebo jiné čtyřakordové písničky typu Nirvana nebo Oasis, byl docela oříšek. Nebudeme to protahovat, bylo jich hodně. Víra a naděje na kompletní kapelu byla ta tam, jenže stalo se něco neočekávaného. Prsten opustil svého pána…ehm, zase vedle, zpět k nám.

Čistě náhodou jsme byli na koncertě Arakain + Dymytry, kde nás oslovil jeden člověk. Po chvíli konverzace z něj vypadlo, že je to kytarista a hledá kapelu. Tak proč ne, byla by hloupost to nezkusit. Ukázalo se, že tento kytarista David je naprosto ideálním pro naše trio. Znovu nás nakopl do práce, dal nám motivaci a od 2. Srpna 2014, kdy jsme vymysleli název Thanallian, existuje naše skupina!

A pak náhle v dubnu 2015 naše řady rozšířil mistr Tomáš Kudrna, respektive Kanál. Jaká to náhoda, že se zpěvačkou bydleli deset minut chůze od sebe asi 15 let a nikdo o tom nevěděl. Holt, svět je malý.

Added: 10.04.2017, martin