Band

Unholy Ones

Year: 2011Unholy Ones
Buď správcem tohoto profilu


Kapelu jsme založili v Brně, začátkem roku 2011. Tehdy jsme byli tři – Pavel Charlie Navrátil (kytara), Jiří Vobora (basa, bicí) a Tomáš Kitlička (kytara). O pár měsíců později se přidal Milan Hamrla (bicí) a po několika zkouškách se ustálilo obsazení: Charlie – kytara, Jura – basa, Tomáš – zpěv, Milan – bicí.

Začátkem roku 2012 jsme si poprvé zahráli na veřejnosti, a to v klubu M13. Následující rok se hodně zkoušelo a tvořily se nové věci, načež proběhlo i pár koncertů.

V březnu 2013 vzniklo první demo s názvem: The Blood The Sweat The Madness, ve studiu Rabito. Následoval první koncert na Melodce a v červenci první účinkování na festivalu Rockové Chrlení.

Začali jsme uvažovat o přibrání dalšího kytaristy. Inzerát jsme poslali všude po okolí, ale po pár měsících a pár kytaristech jsme boj podvědomě vzdali. Nikdo totiž nebyl naladěn na stejnou vlnu, i přes slušné hráčské schopnosti.

Situace se změnila až na přelomu roku 2013-2014, kdy si nás našel Jiří Hajn, který přesně sedl do našich požadavků.

V dubnu 2014 nám v produkci Miloše Doda Doležala vyšlo druhé demo, jako předvoj první desky. Následovalo několik skvělých koncertů. Např. s kapelou ABSOLVA, LIKE FOOL, WITCH HAMMER, THE PANT, REMAINS OF FORCE…

V listopadu 2014 proběhla změna a po dohodě z kapely odešli Jura a Tomáš. I přes to zůstaly naše vzájemné vztahy přátelské.

Následně jsme hledali nového zpěváka a basáka, ale tyto pozice jsme, i přes usilovné pátrání, nedokázali tak rychle obsadit.

Až začátkem roku 2015 se „nechali ukecat“ dva dobří lidé. Na post basáka přibyla nově Iveta Pavlišová a zpěv si, i přes spoustu keců, vzal právě Charlie, kterého to nakonec chytlo a svým zpěvem pozměnil styl naší hudby z Thrash Metalu na Thrash Hard Core.

V nové formaci jsme začali předělávat a vylepšovat playlist pro jiný zpěv. Věnovali jsme se nové tvorbě a chystali se na nadcházející vystoupení s kapelou DYMYTRY (Brno - Semilasso, Olomouc – S-Cube). Tyto koncerty se velice vydařily a naše fanouškovská základna se rozšířila.

V květnu jsme nahráli nový singl s názvem MF SCREAM (EML Studio) a následně k němu dotočili videoklip (PRINT-VIDEO Studio)

V září jsme si zahráli na Melodce s americkou hard-corovou legendou PRO-PAIN. V listopadu se splnil náš sen…. Vystoupili jsme v Semilasse před další americkou legendou, tentokrát ANTHRAX! Za tuto životní zkušenost jsme velmi vděční!

16.3.2016 nám vyšlo první ,,velké" album INHALE.

Nyní se věnujeme nahrávání nových klipů a koncertům.

Těšíme se na vás při dalších koncertech!

Added: 16.04.2017, martin