Band

ATD

Aktivní roky: 2007 -ATD
Buď správcem tohoto profilu


Kapela ATD hraje osobitý a melodický punkrock od roku 2007.Od té doby má za sebou přes 200 koncertů energické show po ČR a SR, 4 turné, 3 CD a 3 videoklipy.
V současné době je na tour MEZI PEKLEM A ZEMÍ ke stejně jmenované desce, kterou vydala v říjnu roku 2013.

Benešovská kapela ATD funguje od roku 2007, kdy se pár kluků rozhodlo jít si svojí vlastní cestou a založit si kapelu. Sestava se párkrát změnila, ale svoji dnešní formaci má už od roku 2008. Od této chvíle se vše rozjíždí velmi rychle a po několika úspěšných koncertech po ČR a Slovensku kluci vydávají samonákladem debutové CD s názvem „MOŽNÁ“. Na stejnojmennou píseň vzniká i první klip, který je též záznamem z povedeného křtu desky v Benešově.

Krom stáleho koncertování se kapela vydala s novým materiálem do studia, kde vznikla měla vzniknout nová, vyspělejší a tvrdší deska. To se podařilo a druhé CD „NADORAZ“ kluci křtí koncem roku 2010.

V roce 2011 a 2012 kapela objíždí kluby v Čechách a na Slovensku a účastní se menších i větších festivalů. (Masters od rock, Sázava fest...)

Na začátku roku 2013 vydala svůj první oficiální videoklip MEZI PEKLEM A ZEMÍ, ke kterému přibyl i setřih ,,RÁNY´´ z jejich jarního tour. O prázdninách tohoto roku dotočila třetí desku, na které s kapelou spolupracoval jednen z nejvyhledávanějších producentů v Čechách - Ecson Waldes. Toto CD se jmenuje stejně jako první klip i podzimní turné ,,MEZI PEKLEM A ZEMÍ´´, na které kapela vyjíždí se zbrusu novým kontroverzním videoklipem NAŠE ŽENY, který byl hodně propírán médii.

Added: 25.06.2017, martin