Band

Time Shifters

Year: 2016Time Shifters
Buď správcem tohoto profilu


Chrlí na vás žensky zpívaný punk rock’n’roll přímo z ulic temného města Prahy. Jsou divocí. Jsou nahlas. Jsou to Time Shifters.
Jízda časem zpet do doby kdy byl rock’n’roll syrový. Upřímný. Nebezpečný. Do bitvy jsou vedeni Vasilem, který ví jaké to je provokovat komunistickou policii v 80 letech koncertama své první punkové kapely Kečup nebo undergroundové Garáže. Později bere svou kytaru k dodnes působící punkabilly partě The Gangnails a v roce 2015 se dává dohromady s basákem Pavlem, který se zrovna vrátil z Francie, kde brázdil kluby s kapelou Players Go Places, aby spolu s kamarády založili kapelu Time Shifters s vizí hrát nefalšovany old school punk rock‘n‘roll. Nakopnuté a svižné punkrockové songy s decentní dávkou dirty garage soundu s rock’n’rollovou nádivkou žene kupředu bubeník Aleš (současně hostující u Dirty Blondes), rytmický drive doplňuje svými ostrými rify kytarista Mára (Ex-Barockers, Ant Mafia). Celou tuto instrumentalní zvěř vede mikrofon držící ďábel v ženském převtělení s uhrančivým vocálem Karolína.
Hey ho let‘s go!
V roce 2016 začínají Time Shifters vymetat všemožné pajzly a kluby, ať už s nástrojema či bez. Nahrávají také 4 písničky, takže příjemný poslech a brzy u vás v klubu!

Added: 30.09.2017, martin