Band

Tommy Poser

Year: 2014Tommy Poser
Buď správcem tohoto profilu


Kapelu založil po svém dočasném odchodu z kapely zakázanÝovoce kytarista Štěpán Soukup jako svůj sólový projekt. "Skládal jsem po svém odchodu z kapely songy do šuplíku, a jakmile jsme začal pracovat v nahrávacím studiu, pozval jsem kamarády muzikanty a nahráli jsme tenhle šuplík pořádně... Pak už stačilo jen tomu dát jméno" uvedl frontman kapely Štěpán.

Od roku 2015 tedy vychází na internetu pouze singly a lyric videa na YouTube. "Vydáváme jen online. Každý si může novou pecku naposlouchat, takže je každá singlem. Ideálně bychom chtěli na každý song klip, ale to je dost finančně náročné. V budoucnu se nebráníme vydání více písní najednou, ale pořád to zůstane u online distribuce. CD v dnešní době vydávat nebudeme a kdo si to chce na CD pustit, může si jednotlivé songy vypálit na CD-R, vytisknout si obal a říkat tomu třeba album." dodává na toto téma.

Po návratu do zakázanÝho ovoce se kapela transformovala a sestava sestává pouze z členů ovocné crew. Bubeníkem je Milan "Tra Vis" Zúbek a basistou stávající zvukař Martin "Murphy" Zelenka. Kapela je tak schopna jezdit beznákladově společné koncerty s ovocem, což bylo jedním z cílů.

Aktuální sestava:

Mejdlo - zpěv, kytara

Murphy - basa, zpěv

Tra Vis - bicí

Added: 04.02.2018, martin