Buď správcem tohoto profilu

Band

M3ta

Aktivní roky: 2012 -M3ta
Naše kapela se seznámila na drogovym večírku....

... Ne, tak bylo to asi takhle...malá vesnice, mladý kluci, ženský žádný, cigára drahý a "nedostupný", chlast stejně tak...Jediný, s čím byli rodiče ochotný dát nám pomocnou ruku ( co se financí týče) byly hudební nástroje, protože na cigára a chlast nám prostě dát nechtěli...(ještě aby jo, v 13-14 letech...).

No a tak to začalo něják vznikat (cca 2007 n.l.) ...Béďa, protože je velkej magor, tak si pořídil ten největší nástroj ze včech... *BICÍ* (čti škopky) .... Fíla byl trochu skromnější, tomu stačilo "jen" kombo a elektrická kytara a samozřejmě kabely, ale s těma nebudeme dělat takovou vědu. Pak tak něják dorazil Radim (cca 2012 n.l.), když už byl skoro hvězda, aby nahradil sice horšího basáka, za to lepšího pivaře Marka, kterýho kapela tolik nebrala...Kombo a basu si půjčoval, protože sám měl jen "škopky" a bouchal (doslova) v kapele Rosie ve Slanym...No a nakonec sundal šátek i Kissák (cca 2013 n.l.) a dorazil do zkušebny taky...Se svojí kytárkou a kombíčkem a společně jsme tak něják začli psát novou historii, pod názvem M3TA " Třetí meta" ... vznikla i písnička "Zůstal jsem sám" a nemluvim o ní, protože zrovna tenhle song by měl bejt hit, ale proto, že nezbytnou roli v naší kapele hrál i Standa (čti Sukánič) a tuhle písničku jsme původně nesložili pro něj ani o něm, ale každej koncert je hraná hlavně pro něj, protože po svém dobrovolném odchodu zůstal vážně sám...(cca 2012 n.l.)

Pak protože už toho začínalo bejt hodně, dejme tomu 2 koncerty do měsíce a nám se to víc a víc líbilo, tak s náma začal kamarádsky spolupracovat kamarád Mohy (čti Mohaput nebo Kosmohaupt) (cca 2014/2015 n.l.) :) a protože Mohy je šikovnej, dali jsme mu titul KAPELNÍ MÁMA, protože má hodně starostí s náma, občas sem tam musí někoho z nás pochovat, když je nám hodně smutno a bohužel i občas někoho přebalit...Ne, kapelní máma je něco ve smyslu manager, akorát mi tohle slovo nemáme rádi...

Ale přijďte na koncert, poslechnout si třeba tu o Standovi, zapařit, pokecat, popít nebo jen tak omrknout naší squadru, ať posoudíte VY, co jsme vlastně za hovádka :)

Added: 05.03.2018, martin