Band

Joker's IV

Year: 2013Joker's IV
Zdroj: Zuzana Kantorová


Buď správcem tohoto profilu


Bad Joker’s Cream je mladá hard/glam rocková kapela, založená roku 2013 ve Frýdku-Místku. Zakládá si na klasických hard-rock riffech let 70. a 80. v kombinaci s moderními prvky soudobého rocku a metalu. Silnou stránkou kapely jsou živá vystoupení plná energie a s výbornou harmonií na podiu. Do současnosti kapela vydala EP „First Cream“, které bylo následováno albem „Behind The Mask“. Posléze se věnovala převážně vydávání singlů a živým vystoupením. V nejbližší době je ovšem plánováno vydání druhé řadové desky pod názvem Pink World.
¨
Bad Joker’s Cream nacházejí inspiraci v kapelách, jakými jsou např. Mötley Crüe, Bon Jovi or Iron Maiden, ale rovněž souzní se soudobými interprety. Např. Kissin Dynamite, Steel Panther nebo H.E.A.T.

Nové album Pink World vyjde koncem roku 2022. Celé je produkované známým švédským producentem Per Aldeheimem, který v minulosti spolupracoval na albech světových kapel, jako Def Leppard, Soilwork, Pain atd.

Před vydáním alba samotného má BJC v plánu zveřejnit několik singlů a videoklipů. Prvním z nich je skladba Be Alive, která byla vypuštěna koncem roku 2021. V průběhu roku 2022 byly prozatím vydány další dvě skladby When We Were Kids a Put Your Trust In Me.

Added: 09.12.2022, martin