Band

BOY

Year: 2013BOY
Správce tohoto profilu
BOY


Proč je potřeba hledat nějakou škakutlku? Punk-rock! Ale tak nějak po svém. Možná s ambicemi znít jako dekadentní orchestr nebo nemít ambice žádné? Dělat si to po svém a bavit se tím jak to alternativní gestapo těžko skousává a nebo se společně bavit s těmi, kteří už taky cítili potřebu vyvětrat?

BOY je punk-rock z Brna. Nehledejte v tom nic víc než čistý punk, který po cestě na svět lehce nasmrádl odérem druhé (i první) punkové vlny v Anglii, toho nejlepšího čím nás rock ´n´ roll infikoval a hlavně velkou dávkou vlastního zvuku. BOY staví hlavně na živých vystoupeních, takže když budeš mít cestu okolo neváhej dojít.

První sedmipalec „I´m weird“ vyšel v roce 2013 v den prvního koncertu (19.1.2013) a vyšel u domácího Voltage records. Sklidil nečekaně dobrou kritiku a připravil dobrou půdu pro vznikající debut.

Po menších personálních změnách se v létě stejného roku k BOY na bicí připojil Vinca (Pipes and Pints, Hanba, Punkhart) a nahrál desku „Darkest Visions“ která vznikala asi půl roku a vyšla v březnu 2014. Produkoval ji Tommy Akerhodlt. Vinyl verze vyšla ve spolupráci Voltage records(Evropa) a Rebel Sounds records (USA). O CD verzi se postaral německý Wolverine records.

Added: 30.05.2014, BOY