Band

Antoines

Year: 2013Antoines
Buď správcem tohoto profilu


Antoines je superskupina založená dnes už bývalým členem slovenské skupiny Hudba Z Marsu, Tomášem Zámožíkem, tříčlennou sestavu doplňuje baskytarista Philippe Leforestier(FR- ex clen 10,Rue d'la Madeleine) a Filip Muzikant- bicí (ex člen Jaksi Taksi).Skupina se označuje jako nejhlasitější rockandrollová parta v okolí. Na koncertech dostanete se vstupenkou také špunty do uší pro případ potřeby...

V červnu 2013 skupina vydala první debutové album This Is The End Of The RockAndRoll, následně videoklip k singlu I Think I Have No Wild Side a měla fantastickou příležitost zahrát si jako předkapela Primal Scream v Bratislavě, kterou si po nerozhodném výsledku soutěže vybral manažment slavné britské formace.
K dalším úspěchům patří i nominace RadioHead Awards - koncertní kapela roku a titul Coca Cola internet pop star, umístění na druhém místě řebříčku česko-slovenských kapel, překvapivé vítězství Rock/Crossover kola soutěže Líheň a tak dále.
Antoines si také připsali spolupráci s jedním s největších současných producentů Oskarem Rozsou a také s Mariánem Jaslovským.


Added: 18.09.2014, Marek