Band

Peter Pan Complex

Year: 2007Peter Pan Complex
Zdroj: Warner Music Czech Republic s.r.o.Počátky kapely Peter Pan Complex se datují kolem léta 2007, kdy Jordan Haj (zpěv, kytara) a Givinar Kříž (sólová kytara, klavír) vytvořili akustický projekt Fateful Revolution. V té době žil stávající frontman Peter Pan Complex v Izraeli, což výrazně poznamenalo jak tvorbu Fateful Revolution, tak i současný zvuk Peter Pan Complex.

V roce 2010 se ke kapele přidali Oskar Pilař (bicí) a Jakub Chaba (baskytara) a společně , pod producentskou taktovkou Borise Carloffa, natočili EP UNHOLY. Křest proběhl ve vyprodaném Lucerna music baru, kde se ke kapele přidal pátý člen Zdeněk Lichnovský (kytara, klávesy, zpěv).

V této finální sestavě kapela nahrála singl Wolfskin (2013), který produkoval londýnský producent Michael Rendall. Nahrávka předznamenala celkový posun ve zvuku kapely a odstartovala přípravy na debutovou desku. Na ní si Peter Pan Complex opět přizvali stejného producenta a díky vybrané částce ze serveru HitHit.cz se mohli na jaře 2014 pustit do její realizace. Připravovaná deska vyjde koncem léta pod hlavičkou labelu Warner Music.

Added: 04.03.2015, martin