Band

Skywalker

Aktivní roky: 2010 -Skywalker
Zdroj: Championship Music


Buď správcem tohoto profilu


Skywalker vznikli v létě 2010. Již v tom samém roce sami natočili první EP "Hic Sunt Leones", které předcházelo první vystoupení v prosinci 2010. Nesetkalo se s velkým ohlasem, zato živé hraní od ledna 2011 začalo být velmi ceněno. V létě 2011 vzniklo druhé EP "Arkham", které se setkalo s daleko širším uznáním na české hardcorové/metalcorové scéně. Kapela toho roku vyráží na klubové turné, objíždí mnohá města České republiky a míří i na Slovensko. V roce 2012 pokračuje v koncertování, vyráží i do Německa, ke konci roku potom vypouští třetí EP "Babylon", které je pro kapelu zlomové jak zvukem, kde se snoubí hardcore, klasický punk rock 90. let i hip-hopové prvky, tak do úspěchu, kdy je mnohými recenzenty i fanoušky na československé scéně považováno za jednu z nejlepších hardcorových věcí v tuzemsku vůbec.

Kapela v roce 2013 kromě klubů obráží mnohé letní festivaly, vydává se na turné na Slovensko a do Rakouska, v září na kratší tour až do Kanady a o několik měsíců později po Evropě.

Skywalker sdíleli pódium se jmény jako: For the Fallen Dreams, First Blood, Defeater, Pay No Respect, Till We Drop, As Enemies Arise, Abhorrence, No Second Chance, Point Blank Range a mnohými dalšími.

Added: 13.04.2015, martin