Správce tohoto profilu
dusankotlar@seznam.cz

Band

Cimbálová muzika Dušana Kotlára

Aktivní roky: 1981 -Cimbálová muzika Dušana Kotlára
Má ve svém rodném listu uveden ročník 1981 a místo narození Liberec, kraj Severočeský.

Ano, právě v tomto místě, naprosto netypickém prostředí kraje pod Ještědem existuje pěknou řadu let cimbálová muzika, která si za dobu svého působení vytvořila pestrý repertoár, potěšila mnoho posluchačů, prezentovala se na nejprestižnějších akcích doma i v zahraničí. Takřka stabilní hudební obsazení rozšířil malý houslista Milan, který je ale určitě velkým zpestřením každé produkce. V tomto složení je možno zaposlouchat se do lidových písní z Moravy, Slovenska i Čech, stylu country, jazzu, ale i do melodií, které stále připomínají odkaz velkých hudebních osobností.

Repertoár: lidové písně, country, jazz a ...
B. Smetana Vltava, J. Offenbach Hoffmanovy povídky, Kankán, Ch. Gounod Ave Maria, F. Lehár Veselá vdova, E. Kálmán Hraběnka Marica, J. Strauss Na krásném modrém Dunaji, Netopýr, Cikánský baron, Radetzky marš, A. Melando Ole Guapa tango, J. Armándola Modrý pavilon, V. Monti Čardáš, A. Dvořák Humoreska, Novosvětská - Largo, L. Beethoven Óda na radost, J. Brahms Uherské tance, J. Ivanovici Dunajské vlny, A. Rubinstein Melodie, O. Nedbal Polská krev, O. Petter Cirkus Renz, G. Verdi Nabucco, Traviata, Rigoletto, L. Mason Blíž k tobě, Bože můj ( Titanic ), G.Bizet Carmen, ..

Široký repertoár a profesionalita členů muziky zaručují vysokou úroveň při jakékoliv příležitosti a snad právě proto odchází posluchači městských slavností, koncertů, rautů, svateb, soukromých oslav, ochutnávek vín, firemních akcí, konferencí....., mladí i ti v nejlepších letech spokojeni a pobaveni s pocitem, že ten koncert byl jen a jen pro ně.

Hrajeme v obsazení 3 - 6 muzikantů dle požadavku pořadatele, respektujeme délku produkce.

Added: 12.08.2015, martin