Band

5angels

Aktivní roky: 2007 -5angels
Buď správcem tohoto profilu


Dívčí skupina 5angels byla založena v roce 2007 Michalem Mertlem, který se stal jejím manažerem. Skupinu tvořili členky AT Studia Domino Kristýna Pecková, Niki Šneidrová, Týna Šlingrová, Nikola Mertlová a Tereza Procházková. Terezka se na jaře 2008 rozhodla ze skupiny odejít a věnovat se disco dance v ATS Domino.

Novou členkou skupiny se v červnu 2008 stala Diana Kahleová, žákyně soukromé baletní školy Pirueta. Skupina společně absolvovala spousty koncertů a vystoupení po celé ČR, natočila klip na píseň Ples Démonů, objevila se dvakrát v pořadu Inbox na Očku, v české i slovenské televizi.

Velkým úspěchem byl jejich samostatný koncert v pražské Lucerně s hostem Danielem Nekonečným a vlastní muzikálová show "Tajemství 5 andělů".

V červenci 2009 odchází ze skupiny Diana Kahleová, která byla přijata ke studiu tance na Taneční konzervatoři v Praze a vystupování se skupinou by zřejmě časově nezvládala.Místo ní přišla Hanka Hladíková.

V srpnu 2009 odcházejí po neshodách s manažerem 4 členky skupiny: Kristýna Pecková, Niki Šneidrová, Týna Šlingrová a Hanka Hladíková. Skupina je kromě Nikoly Mertlové kompletně vyměněna. (4 odcházející členky se stávají členky skupiny Daimond Cats, která se později rozpadne).

V srpnu 2009 se konkurzem vybraly 4 nové členky: Anhelina(Angelina) Shestak, Václava(Wendy) Vošmiková, Tereza Haklová, Michaela Exlová.

V roce 2013 Míša odchází ze skupiny 5Angels a Michaelu nahrazuje Veronika Spurná.

V roce 2015 odchází ze skupiny 5Angels Václava Vošmiková. Václavu nahrazuje Natálie Skotnická.

Added: 28.11.2015, martin