Band

Neeasi

Year: 2010Neeasi
Buď správcem tohoto profilu


Kapela se stává ze čtyř členů. Jirka Med, který má hlavní zpěv, přes rameno má elektro-akustickou kejtru, občas donese nějakej ten nápad, kterej s klukama dotvoří do konečný podoby a jako třešničku na dortu tomu prdne krásnej českej text.

Vpravo vedle Meďáka stojí na pódiu Mike, který je podle kapely ve svých letech kytarový bůh a člověk, který se s Meďákem stará o přínos stále nových skladeb, přičemž právě díky jemu má naše kapela zaznamenaný zvuk, který Mika stojí pár let života zahrabaného ve studiu.

Nalevo od Meďáka stojí další velice skvělý človíček, který hraje na velice absurdní, velice tichý, bezvýznamný a potupný doprovodný nástroj, Hard Jazzový basista Honzík Kirka, který svou hrou na pětistrunný nástroj potvrzuje ten správnej groove.

No a za náma třema pokaždé sedí bubeník, který si prošel tvrdá léta dřiny v seskupeních big bandů, no a teď s Honzíkem tvoří nerozlučnou dvojku, které to nejen hraje, ale i sluší.

S celou bandou jsme prozatím nahráli 7 věcí, které obohatíme každou chvilkou o nové songy.

Jako největší úspěch bereme 2. místo v soutěži Radegast líheň 2016, kde jsme ze 465 přihlášených kapel vybojovali právě zmíněné krásné druhé místo.

Na to navazuje další velký skok, kdy jsme si zahráli jako předkapela klukům z kapely KRYŠTOF.

Naše motto? Hrát!!! Hrát!!! a Hrát!!!

Added: 16.03.2017, martin