Band

Reckless

Aktivní roky: 2003 -Reckless
Buď správcem tohoto profilu


Píše se 1.srpna 2003 a dva nejlepší kamarádi,Wajgi s MildaLikem zakládají kapelu.O půl roku později marného hledání na post bubeníka se přidává ke kapele Honzis.

V březnu 2005 přichází první pořádný koncert na Kladně v klubu C19 s kapelama Totální Nasazení a Vnitřní Faktor.Později hrají v Praze v Rock Café,Deltě,Modrý Opici s Jaksi Taksi,Zpraku!,Houba apod.

V létě 2005 hrajeme na našem prvním festivalu Rock na Valníku ve Slaným.Po pár vydařených koncertech,kalbách plný zábavy přichází krize a Honzis končí,přichází Mikael.

Na konci roku 2005 odchází MildaLik do kapely Falešný Obvinění a Wajgi s Mikaelem zůstávají v Reckless sami.Pozdějí se přidává kamarád Kuba na post kytary.Nekoncertují už pravidelně a Wajgi se v roce 2007 rozhodne ukončit aktivitu kapely proto,že už to není ono.. a odchází za MildaLikem do F.O.

Po dlouhých šesti letech přichází MildaLik za Wajgim s nápadem oživit zpět Reckless v původní sestavě a protože chtějí zase mít kapelu založenou na kamarádství,zábavě a hlavně hrát jejich oblíbený styl:rychlý,melodický punkrock kontaktují Honzise a příběh začíná od znova-píše se srpen 2013.

Leden 2014 kapela natáčí své první dva singly ve studiu Hostivař - Co se Děje, & "Ráj".Na podzim natáčí třetí singl s názvem Dámy a Páni.

Prosinec 2014 nahrazuje Cýra Honzise z důvodu posunu kapely co se týče hratelnosti na postu bicích.

V dubnu 2015 vydávají pod labelem Alfedus Music 1.CD s názvem "Co se Děje?"

Added: 16.03.2017, martin