Band

Plesnivý Fazole

Aktivní roky: 1998 -Plesnivý Fazole
Buď správcem tohoto profilu


Plesnivý fazole vznikly někdy v březnu roku 1998. Název kapely vznikl v opilosti a vylezl z držky zpěváka a ze všech ujetin byl, je a bude nejlepší.

Po roce zkoušení a pár změnách v kapele jsme začali hrát punk-rock v této sestavě:

Zpěv - Kotrč
Kytara - Mottlík
Basa - Johnny
Bicí - Pechy


V této formaci jsme fungovali tři roky . Po vzájemné dohodě od nás odešel Johnny a v roce 2001 jsme na post baskytary vzali Hanku.

Posledních sedm let pro nás byla horská dráha. Vždy když se začalo dařit, postavilo se nám do cesty nemilé překvapení: práce, vykradená zkušebna, zlomená ruka, vojna, lásky atd.

Po roce 2006 odešel Pechy. Pro kapelu to byla rána i proto, že jsme jeden a půl roku nemohli najít náhradu za dobrýho bubeníka a člověka.

Březen 2008, sehnali jsme Šubíka který nám dal druhou mízu ale moc nám to dlouho nevydrželo ale stihlo se udělat pár dobrejch koncíků a cd (ne)konečně v prdeli v Utopia records Radka Šantrůčka.

Po odchodu Šubíka přišel Milan který dojíždí až z Marjánek za což jsme mu vděčný a už ten punkovej vláček jede zase z vesela dál tak doufáme že mu nedojde pára a nebo že tu mašinku zase někdo nevykolejí.
A je to tu znova. Milan odchází kvůli škole a místo něj usedá za škopky Honza, kterýmu je 16 let. po 13. letech odchází Kotrč. Vážně se uvažovalo o skončení Fazolí, ale nakonec jsme to dali dohromady s Dubíkem, kterej dal Fazolím trošku jinou tvář. Začal se podílet i na textech a momentálně je to na výborný cestě a těšíme se na novou éru Fazolí a další spolupráci, kterou jsme 23.3.2012 potvrdili novým cd Bez záruční lhůty

Punku a pivu zdar

Added: 21.03.2017, martin