Band

Louty

Aktivní roky: 2013 -Louty
Buď správcem tohoto profilu


„Lout“ znamená aglicky klacek, nevychovanec, nebo taky hrubián. Louthy je taky náš kámoš, vyhlášenej kruťák a party animal, jehož mejdanový stunty jsou na podřipsku považovány za cirkusový umění. Takže návez Louty je vlastně i malá pocta lokálnímu hrdinovi.

Už když se nám na konci roku 2012 s Jarmilem (bicí), rozpadli Kombajn boys pod rukama, bylo nám jasný, že bez toho rakenroulu už to dál nepůjde. I Kolďák (basa), kterej už to s náma mydlil taky nějakej pátek, řekl, že jebe dál. Na kytaru jsem přesvědčil Hřebíka aka Toma 77, se kterym jsem už pár let kámošil a předskakoval mu na akustickejch koncertech po severních Čechách. Na druhou kytaru Jarmil naverboval Kormáče, kterýho jsme viděli na jednom večírku hrát poměrně vykrutěnýho v roztrhanym obleku po fotrovy písničky Michala tučnýho a bylo jasno. No a „lead“ voc zbyl na mě, já jsem Peťan, prostě kluk od Labe už napořád. Dohromady jsme LOUTY, parta looserů, který spojuje láska k punk rocku, alkoholu, spravedlnosti za každou cenu, absurdnímu humoru a kočování po klubech a fesťácích, ať už v jakýkoli formě.

Poprvý jsme se sešli ve zkušebně v lednu 2013. První koncert jsme odehráli 17.října 2013 v Ústí nad Labem v kavárničce Café Max, v prosinci 2013 nahráli u Pavlika Broma v Ex-aviku 4 songový demo a teď jedeme dál..

Jsme děti který nestačili zestárnout .... pojďte náš příběh psát s námi..

Na konci roku 2015 dotáčíme v ExAviku 4 songy. Společně s předešlými nahranými songy vydáváme CD/EP "Kukačky na Déčku", které křtíme na Vánoční besídce u nás v Roudnici.

Na začátku roku 2016 po neshodách kapelu opouští Matěj a jeho místo přebírá Mario M.

Added: 26.03.2017, martin