Buď správcem tohoto profilu

Band

On the Roof

Aktivní roky: 2013 -On the Roof
Kdysi dávno v časech minulý, když jsme ze sebe ještě dělali debily a na naší střechu ještě káleli holubi. (Léto 2013)Když naše skromná zkušebna byla ještě sklad veškerých ptákovin. Vznikla myšlenka, nikdo neví jak kde a u koho, ale jejím základem bylo založit kapelu.
První začátky se odehráli ve vesnici Bystřec u našeho známého kamaráda Šimona Gábora, ve složení Matouš, Balša, Wenca a Šimon. Tenkrát jsme spíše dělali kraviny, než abychom hráli, a jediné co z nás u Gábora vyšlo, bylo dokonale falešné Smells Like Teen Spirit. A navíc jsme potřebovali zkušebnu s bicími a ne s těmi Gábarovými popelnicemi. Nutno podotknout, že založení kapely by se neobešlo bez zapůjčení dvou beden a zesilovače Peavey od Matoušova trenéra Baseballu, které nám slouží do dnes.
Takže jsme začali hledat novou zkušebnu. A nejlepší byla malá půdička u balši doma. Tak jsme z ní vystěhovali vše, co šlo a nastěhovali jsme se tam. V naší malé půdičce jsme zbyli jen tři. Gábor se někam vypařil.
Začali jsme znova trénovat písničky. (Basket Case, Where is My Mind, United… atd.)
Během toho jsme už ale i skládali naši první tvorbu, kterou jsme začali hrát až později. (Hope in Effort, Bloody Hands). Nemohli jsme ovšem nikde vystoupit, bez baskytaristy. Ten se vyloupl z heavy metalové kapely Halfmoon. Zkrátka Stejsky :D. Ten s námi odehrál hodně koncertů, co jsme měli, než ho do této chvíle nenahradil Ondra Tomeš. S Ondrou to bylo asi takhle: „Hej, ty vole, kluci, já si koupím basu naučím se na ní a budu hrát s vámi”. Věřili jsme to mu asi na 50%, ale doufali na 100% a on to opravdu zvládl a v tuto chvíli s námi zvládá všechny písničky.
Zde napsaná historie končí naším prvním koncertem, který jsme odehráli ve škole na nějaké akci v kině. Dnes už máme odehráno pár koncertu a doufáme, že naše historie se bude psát dál a co nejdéle.

Added: 26.03.2017, martin