Band

Přísun povolen

Aktivní roky: 2015 -Přísun povolen
Buď správcem tohoto profilu


Na přelomu srpna a září o jednom sluném víkendu roku 2015 dostali v alkoholovém opojení Macek(saxofon) a Šakal (řev) geniální nápad - založit kapelu. Co hrát za styl bylo od začátku jasné jediněpunk/rock po vzoru saxofoné punkové legendy Volant. Toho víkendu se zrodil v těchto dvou hlavách i název - Přísun Povolen!
Začala náročná cesta shánění muzikantů, kteří budou dostatečně šílení na to, aby se k těmto dvěma připojili. Jako první se do kapely přidal mistr bubnů Píďa - Šakalův bývalý spolužák z gymplu a spoluhráč z kapel, které by měly zůstat v propadlišti dějin.
Sehnat zbylé osazenstvo byl kousek vskutku hodný obrovské míry trpělivosti. Naštěstí odkudsi z jiného vesmíru, dimeze nebo čert ví odkud se zjevil kytarista Robert neboli Greenday. Spolu s ním se začalo pracovat na komponování písní. Texty chrlil Šakal a Melda (skvělý textař přítel Macka - Macek je slečna - a Šakalův nejlepší kamarád) a o hudbu se staral Robert, Macek a Šakal. Pořád ale scházel někdo kdo přitvrdí muziku. Basák se nakonec objevil. Malej a mladej basák Aleš u nehož po první zkoušce měli všichni obavy, že se už neukáže, protože nebudem si nic nalhávat nejsme zrovna Mirci Dušíni. Naštěstí se na to Aleš nevyprdnul, nevyděsil se a začal pravidelně chodit na zkoušky. Od února 2016 je tedy Přísun Povolen kompletní a začíná tvrdě zkoušet v květnu odehraje menší prezentaci v Music city na vystoupení Alešovi ZUŠky (3 písničky). Přes léto se domluvili první koncerty a co bude dál je ve hvězdách no snad budeme mít dlouho Přísun Povolen. Ámen.

Added: 27.03.2017, martin