Band

Proti směru

Aktivní roky: 2001 -Proti směru
Buď správcem tohoto profilu


2001- Zakládáme v Opavě PS ve složení - Mahoni(bicí), Ivoš(kytara), Bárt(zpěv)
2002- V Lednu máme první koncert se Zeměžlučí v Jamu, v Opavě, poté Bárt začíná hrát na basu
2003- Skládáme materiál na první CD, které taky tento rok natáčíme a pojmenováváme ho SKINS PUNKS & REBELS. CD dostává pozitivní hodnocení na spoustě punk a Oi! webech, webzinech a zinech. I když je dneska poněkud k smíchu, v kontextů té doby jsme na něj byli velmi hrdí.
2004- Do kapely přichází Maroš, který střídá Bárta na postu basáka. Bárt od této chvíle pouze zpívá. Song "Válečný hrdina" se objevuje na kompilaci Czech & Slovak STREETKIDS vol. II.
2005- Natáčíme 7 nových songů, které vydáváme u Rabiát Records jako SPLIT CD s kapelou DEGRADACE... Toto CD slaví obrovský úspěch a otvírá nám brány koncertování po celé republice.
2006- První velké fesťáky ( jako punkové volové, žádný Trutnov : ) a z tohoto důvodu hledání druhého kytaristy, nakonec nacházime Heráka ( Degradace ), s kterým se dohodneme na ročním hostování. Z osobních důvodů odchází Maroš a přichází Petras.
2007- Natáčíme nové CD "V každém z nás" v Pražském ThreeNineSix Studiu. Zvuk se moc nepovedl, ale sílá písní opět přesvědčila a tak - až na pár políčků právě za zvuk - dostáváme opět vysoké hodnocení napříč celou scénu. Po roce nás - jak jsme se domluvili - opouští Herák. My se ale nechceme vzdát luxusu hutného dvoukytarového zvuku a tak přibíráme kytaristu zaniklé kapely Silesia Lecíka...
2008- Sjíždíme republiku + Slovensko a propagujeme Nové CD... Seznamujeme se s The Fialkama, s kterýma si lidsky sedneme a proto od té doby často společně koncertujeme.
2009- Koncertování a příprava nového CD, tentokrát opravdu poctivá, takže na CD se stále čeká.
2010 :) Finišujeme přípravy na CD, otvírá se před námi Polsko...
fall 2010 - Cd "Na cestách" spatřilo světlo světa 28.10.2010, celé jsme ho nahráli ve Fulneku v HC3 studiu a celé zrealizovali a vydali DIY stylem

Added: 04.04.2017, martin