,

Koncert

Paper Lions + Froples - Praha

19.02.2018, 20:00, Praha, Roxy


Přidat do Google kalendáře

Paper Lions + Froples - Praha Vloženo: 13.02.2018, martin
Free Mondays
19.2.2018
open 20:00
Free Entry!

Live:
Paper Lions
Froples (CZ)
tags: indie, alternative, disco, pop

from 22:30 djs: Andy Smitth, Makarov, Taada

Paper Lions
Pozitivní indide pop, který tě nenechá v klidu. Kanadská formace Paper Lions tě svými hravými melodiemi chytne a už nepustí. Důkazem může být i jejich hit Travelling, který má v současné době na youtube přes 8 milionů shlédnutí. Na scéně se pohybují už od roku 2004 a krom nespočtu koncertů se jim třeba poštěstilo i zahrát si na Olympiádě ve Vancouveru.
Jestli ti je blízká tvorba Arcade Fire, MGMT nebo třeba The Wombats, poslechni si Paper Lions a doraž. Pártoška zaručena!

Froples
Froples jsou olomoucká kapela složená ze 4 členů, světlo světa spatřili už v roce 2015, kdy vypustili svůj první singl a nebáli se svoji živou show ukázat i za hranicemi, kde sklidili nemalý úspěch. Froples jsou indie-rocková kapela ovlivněná brit-popem, kytarovým rockem, ale i alternativně-popovými melodiemi. Jejich skladby pojmenovávají aktuální pocity a energie čišící z kapely je na živých vystoupeních stejně hmatatelná a reálná jako na nahrávkách. V současné chvíli mají Froples na kontě 2 úspěšné singly a chystají se dobýt jak českou, tak světovou scénu svojí hudbou působící na posluchače přímo, rovnou a bez zbytečných metafor.