,

Koncert

Timudej - Praha

19.10.2018, 20:00, Praha, La Fabrika


Přidat do Google kalendáře

Timudej - Praha Added: 01.04.2018, martin
Kapela Timudej se pohybuje na pomezí několika hudebních žánrů jako je taneční world music, electroswing, ska, pop, rock či samba a je proslulá energií nabitými koncerty. V roce 2016 vydala u Supraphonu úspěšné album Ještěně, které se hned první týden po vydání stalo čtvrtým nejprodávanějším albem v ČR. Křest nového alba proběhl v našlapaném pražském klubu ROXY za účasti Cirk La Putyka, DJ Gadjo.cz (Martin Juráček z Radia 1) a dalších hostů.

Celé album Ještěně včetně klipů je k dispozici na Youtube: www.youtube.com/play…

Recenze alba:
“Na třetí album černošické party invenčních muzikantů Timudej s názvem Ještěně si fanoušci museli počkat dlouhých osm let. Čekání se ale vyplatilo, kapela mezitím vyzrála v jednu z nejoriginálnějších a nejzábavnějších formací na tuzemské hudební scéně.” (z recenze alba na HudebníKnihovna.cz 5/2016)

"...hudba, kterou Timudej tvoří, je hudební guláš, jež roztančí i beznohého. Kde jinde najdete pop, swing, sambu, ale třeba i moderní elektronické beaty? Vše poskládané v jednom celku, až kolikrát nechápete, že to může hudebně fungovat. A funguje!" (z recenze alba v Rock & Popu 4/2016)

Aktuální články o kapele:
http://musicserver.cz/clanek/54175/timudej-chystaji-krest-ktery-jen-tak-neskonci-v-roxy-s-nimi-vystoupi-i-cirk-la-putyka-sugarcutes-a-dj-gadjo-cz/
http://www.reflex.cz/clanek…
http://www.denik.cz/hudba/p…
http://www.ireport.cz/multi…
http://kultura.zpravy.idnes.cz/videoklip-timudej-03e-/hudba.aspx?c=A160306_152857_hudba_ob
www.novinky.cz/kultu…