Koncert

Třebovický koláč - Ostrava

14.09.2018, 17:00, Ostrava, Třebovický park

vstupenky


Přidat do Google kalendáře

Třebovický koláč - Ostrava Added: 07.09.2018, martin

Třebovický koláč je kulturní festival, který se koná již 15. rokem v areálu Třebovického parku v městském obvodě Ostrava - Třebovice. 

Festival nabízí celou řadu hudebních i tanečních vstupů. Celá akce se nese v duchu tradičního, historického a folklorního rázu a nabízí, krom čistě hudebních a tanečních složek, také dramatická, akční a jiná vystoupení. Své si tady najde jistě každý z Vás.

Páteční program je zaměřen na přehlídku různých žánrových kapel: kapela BG Styl, AG Flek, cimbálová muzika DANAJ, Michal HRŮZA s kapelou Hrůza.

V sobotu i v neděli se divákům představí folklorní soubory a kapely:  Stanley´s Dixie Street Band, ŠAJTAR, Schola brněnské mládeže (SBM), Pavel ŠPORCL & Gipsy Way Ensemble, taneční kolektiv z  Bratislavy ČAROVNÉ OSTROHY s pořadem "Rockom krokom", dětské soubory v pořadu "Od jara do zimy" - Dětský soubor Heleny Salichové, Hlubinka, Úsměv; dospělé folklorní soubory v pořadu "U muziky su ja chlap" - Slezský soubor Heleny Salichové, Břeclavan, Ondřejnica, Fogáš, Bystrančan. V neděli cimbálová muzika LIPKA a soubor Hlubina.

Po celou dobu slavnosti budou v areálu stánky s ukázkami a výrobou lidových řemesel, atrakce, historický šerm, ukázky umění s lasem, bičem a kolty, zvířecí farma, divadla nejen pro děti, ohňová show a nebude chybět ani prodej koláčů.