Festival

Vinobraní Litoměřice 2018 - Litoměřice

14.09.2018 - 15.09.2018, Litoměřice


Přidat do Google kalendáře

Vinobraní Litoměřice 2018 - Litoměřice Vloženo: 11.09.2018, martin
Pátek 14.09.

Hlavní scéna:

15:00 Varmužova cimbálová muzika
18:00 Team revival
20:00 Barbora Poláková
21:30 Relax

Nádvoří Hradu

16:00 Bran
18:00 Od plotny skok
20:00 Bordo

Divadelní scéna - nádvoří Divadla K.H.Máchy

16:00 Studentský sbor lovosického gymnázia
17:00 vystoupení orchestrů a sólistů Základní umělecké školy Litoměřice

Historická scéna

15:45 Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících
16:00 VOJTANO ŽONGLÉRO
16:30 PRÁVO HRDELNÍ ... ANEB ... KAT LITOMĚŘICKÝ
17:00 O TEJ VELKEJ VOJNĚ ... MARŠKUMPAČKA CÍSAŘEPÁNA
17:45 BUJARÉ TANCE LITOMĚŘICKÝCH KRČEM A VESELIC
18:00 KOUSKY ŽONGLÉRSKÉ
18:30 SPANILÁ JÍZDA PANA FELDVÉBLA - MOTO JEDNOTKA K&K
19:00 TURNAJ RYTÍŘSKÝ O KRÁLOVNU VINOBRANÍ
21:00 malé ohňové kejklování

Kostelní scéna

14.00 - reprodukovaná hudba
15.00 - Zdeněk Krejčí
17.00 - The Braunies
20.00 - Band Rosti Pechouška


Sobota 15.09.

Hlavní scéna:

10:00 OH Band
14:00 LITTLE STAR
15:00 PRŮVOD
16:00 Petr Kalandra Memory Band
18:00 Richard Krajčo
19:30 Pískomil se vrací
OHŇOSTROJ
21:00 Electroswing

Nádvoří Hradu

16:00 Petra Vlková trio
18:00 Duende
20:00 George Michael Freedom Project

Divadelní scéna - nádvoří Divadla K.H.Máchy

11:00 Janek hastrmánek - DS Žandov
11:30 soutěže pro děti
12:30 Divadlo Dokola – Dobrodružství lesního skřítka Kuka
13:15 soutěž pro děti
14:00 Dešťová pohádka - Pohadlo
15:00 PRŮVOD NA NÁMĚSTÍ
16:00 pěvecká soutěž pro děti
17:00 Šmoulení se Šmoulinkou, taťkou Šmoulou a Petrem
Celým dnem Vás bude provázet, bavit a hrát si s Vámi Áňa.

Historická scéna

10:45 Zahájení slavností, úvodní ballabile účinkujících
11:00 OD HALIČE PO PIJAVU ... VZPOMÍNKA NA VELKOU VÁLKU
12:00 KOMEDIANTI NA LITOMĚŘICKÉM RYNKU
12:30 MUŽI NA ĎÁBELSKÝCH STROJÍCH
12:45 GOTICKÉ TANEČKY MĚST I PŘEDMĚSTÍ
13:00 KDO JEST SE ŠERMOVATI NEUČIL
13:30 NA HRADBY ... ANEB MĚSTSKÁ HOTOVOST
14:00 POULIČNÍ PŘEDSTAVENÍČKO VOJTY VRTKA
14:30 šikování průvodu a cesta vstříc králi k hradu
15:00 Příjezd krále Karla a jeho družiny...
16:00 HISTORICKÝ ŠERM
16:30 NA RYNKU JE VESELO - VOJTÁNO PART III
17:00 ŠERMÍŘI RVÁČI A DUELANTI
17:30 JAK SE TANČILO VE STŘEDOVĚKU
18:00 ŽOLDNÉŘI KRÁLE
20:15 Turnaj rytířský o královnu vinobraní

Kostelní scéna

10.00 - reprodukovaná hudba
14.00 - Od plotny skok
16.00 - Zdeněk Krejčí
20.00 - Camna