IronKap z TroubleGangu přichází s novým albem Nemesis IInovinka 14.03.2019, martin

Český rapper IronKap aktuálně vydává páté studiové album s názvem Nemesis II. Kromě sólové tvorby na něm naleznete i skladby, na kterých spolupracoval s dalšími zvučnými jmény z oblasti českého i zahraničního rapu.

IronKap je jedním z členů 7 členné kapely TroubleGang, která vznikla v roce 2012. Desku Nemesis II vydává samostatně a navazuje s ní na svou stejnojmennou desku vydanou v roce 2010. Stejně tak jako první deska, je i tato temnější a odráží zpěvákovi pocity z poslední doby. O tom svědčí i názvy jednotlivých skladeb jako „Ledovej svět“, „Iluze“, „Shinobi“, „Terapie“ či „Chápeš?“. Oproti Nemesis kombinuje Nemesis II moderní zvuky s tradičnějším americkým stylem rappera, což spolu velmi dobře funguje.

Není tajemstvím, že jeho vzorem jsou rappeři Wu-Tang Clanu a jeden z nich, Robert Fitzgerald Diggs alias RZA, dokonce na desce hostuje. Není jediným zajímavým jménem, který se na desce objevuje, na skladbách spolupracoval i s nejvyhlášenějšími DJs v republice, DJ Wichem a DJ Mikem Trafikem a najdete zde i Marpa, Kaliho, Vladimíra 518 a další. Toto zajímavé album je aktuálně v předprodeji. Vzniklo za podpory hlavního partnera značky Niceboy a dalších partnerů jako Jameson či Angry Beards, přičemž do oficiálního prodeje půjde jenom 500 kusů fyzických kopií pro sběratele. Release party proběhla 13. března v Praze v prostorách Charakter Barber Shopu, největšího tetovacího salónu a barber shopu ve střední Evropě. Vydání desky následuje tour Bratislava, Plzeň, Hradec, Třebíč, Olomouc, Most, Brno, Ostrava, Praha a další města.

O Niceboy

Niceboy je na českém trhu relativně mladý rychle rostoucí hráč, kterého na trhu s "trendy" elektronikou dobře znají zejména fanoušci outdoorového natáčení. V oblasti videa nabízí široké portfolio outdoorových akčních kamer, autokamer a doplňkovou stabilizační techniku. Kromě kamer značka dále nabízí také Bluetooth sluchátka, reproduktory, chytré náramky a další příslušenství včetně powerbank. Jasnou vizitkou produktů Niceboy je spojení skvělého výkonu, moderního provedení a velmi příznivé ceny. V neposlední řadě Niceboy podporuje celou řadu profesionálních i amatérských sportovců a vyznavačů adrenalinu jako je například olympijský medailista Josef Dostál nebo závodní tým Rally DAKAR či fotbalový klub Dukla Praha.