Zpěvák Jan Nedvěd má své sociální sítě plné fotek ze světa. Cestování ho prý nabíjí inspirací a lépe se mu potom tvoří. Kde si to zamiloval nejvíce? A s kým vlastně cestuje?novinka 11.12.2017, martin

Hudebník Jan Nedvěd, který před časem vydal videoklip k písni Nikdy, za pár dní zmizí na druhý konec světa. Odjíždí do své milované Austrálie, kde kromě toho, že jezdí na surfu, čerpá inspiraci pro novou tvorbu. „Miluju poznávání nových míst i lidí, zároveň mě to uklidňuje a nutí přemýšlet trošku jinak než doma. Myslím si, že investovat do jídla, sportu, vzdělání a cestování, jsou nejlépe utracené peníze,“ myslí si interpret a skladatel, který většinou cestuje s přáteli a nebo sám.

Přítelkyni totiž podle svých slov aktuálně žádnou nemá. „Nikoho nemám,“ přiznává. Momentálně si tedy užívá single života a je v plném pracovním nasazení.„Právě teď dokončuju debutovou písničku pro zpěvačku Kate Rezkovou z Mad Baker Music, na výsledek se hodně těším, protože má nádherný hlas. Zároveň pracuju na své vlastní písničce, kterou snad stihnu do konce roku. Do toho mám ještě svůj koncert 3. 2. v La Fabrika v Praze,“ říká.

Tak uvidíme, jestli si z Byron Bay, kde to má v Austrálii nejraději, přiveze nějakou surfařku nebo novou písničku.


Related photos

fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto